Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prośba o schemat kostki stacyjki


Adolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy.

Jak w temacie, jeśli ktoś dysponuje takowym schemacikiem lub wie jaki kabelek jest od czego to byłbym wdzięczny za udostępnienie mi tych informacji :)

dodam że szukałem już wszędzie i nie udało mi się niczego znaleźć, ani tu na forum ani na Google

z góry dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematwtyczkistacyjka.jpg[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________"Na przewodach 3,4 jest stale +12

Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłonu (świecą kontrolki) na przewodach 5,2 pojawia się +12

Po przekręceniu w pozycje odpalania na przewodach 1,6,5 pojawia sie +12 a na przewodzie 2 znika"

zapożyczono od krzynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma znaczenie ale ja mam osiem przewodów [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:28_________________________________________________W najbliższym czasie postaram się zrobić zdjęcie, tym bardziej że jak tam zaglądałem to jeden czerwono-czarny (rozrusznik prawdopodobnie) jest gdzieś pociągnięty, tak jakby poprzedni właściciel miał taki włącznik, no i kostka jest do wymiany niestety[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:32_________________________________________________mam dwa żółto-coś tam, jeden jest grubszy od drugiego i są połączone razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czerwono-czarnym jest u mnie na pewno rozrusznik, właśnie kumpel mi powiedział że doszedł do końca kabla jak patrzyliśmy, jak je rozłączył rozrusznik nie kręcił,ale jak będę miał chwilę czasu to zrobię parę fotek i postaram się dojść po kolei od czego są poszczególne kable

a na razie dziękuje za pomoc :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jego sprawa :wink4:

wiem,ale jeśli po tym temacie komuś zginie auto,bo potencjalny amator cudzych aut ,jest na tym Forum i będzie wiedział,jakich zabezpieczeń używa "ofiara"-będzie mieć pretensje do Nas,a My i Zarząd chcemy unikać takich mało komfortowych sytuacji-dlatego tak lepiej będzie dla wszystkich :wink4:

przecież można na PW :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...