Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wycięcie katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

przeszukałem całe forum znalazłem mnogość przydatnych informacji ale niestety o samych B5 .

czy miał ktoś do czynienia z katem z B6 TDI 131 km (i jak sobie z nim poradził). Zastanawiam się nad wycięciem kata i wstawaniem rurki . co na to sondy lambda ???

niedługo przedstawię zdjęcia srebrzynki jednak na razie nie mam czasu zrobić zdjęć.

Pozdrawiam (liczę na wyrozumiałość)

[mod]Stosuj prefix to wszyscy będą wiedzieli o jaki model chodzi[/mod]

Opublikowano

normalnie wstaw rure w miejsce kata i bedzie gites , o nic wiecej nie martw sie , kup tylko uszczelki bo z tego co pamietam , w b6 i w b7 katalizator sie wykreca , mozesz wstawic zamiennik - z aukcji http://www.allegro.pl/item960103364_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html, o wiecej info zapytaj sprzedajacego i popros o wzmacniana plecionke :):hi:

Opublikowano

Nie ma sensu zamiennika pchać.. duże koszta... wytnij kata i wstac rurke o tej samej srednicy... Nie ma zadnych problemów z komputerem

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki uważam że temat zamkniety jak wytne to zdam relacje

Opublikowano

Ja jutro wycinam :hi:

Opublikowano

Kat wyciety.Zadnych problemow :)

Opublikowano

jakie sondy lambdy :co:

musisz odkrecic 3 sruby od strony turbiny i od strony srodkowego tlumika , wyjmujesz calosc .Sprawdz przy okazji plecionke czy nie ma przedmuchow a w miejsce kata srodek wstaw rurke o tej samej srednicy.

Opublikowano

Kat wyciety.Zadnych problemow :)

robiłeś gdzieś w Trójmieście? też się przymierzam do wycięcia

Opublikowano

Tak.NA ul.Żaglowej 2

Opublikowano

Bieniek, jaki koszt wymiany? miales swoj "zamiennik" czy na miejscu Ci zrobili?

Opublikowano

Wspawali rurke.Koszt 150zl

Opublikowano

a pokaz foto jak zrobili ;) oczywiscie wziales stary katalizator? bo za niego na allegro to skasujesz z 300zl.

Opublikowano

A foto nie chce mi sie robic :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Tak zabralem stary kat,ale uciety jest przy samej puszce z jednej i drugiej i chyba tylko go sprzedam jako zuzyty.

Opublikowano

powiem Ci, ze ja gonilem caly katalizator od 2.5TDI to facet, ktory skupuje katalizatory jeszcze koniecznie mnie prosil, abym upierdzielil przy samej puszce rury, bo tansza przesylka, sprzedajac jako calosc nie dostaniesz duzo wiecej, szczegolnie, ze masz zalany olejem. Za "zuzyty" pewnie tak czy siak 200-300zl zhaczysz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.