-
[B6 AVF] Jakie PD po programie
Nasuwa się następne pytanie nowe odpadają bo ceny pierońskie . regenerowane czy używki??? BQ około 1000 zł + - np: http://allegro.pl/wtryski-audi-a3-vw-golf-v-2-0tdi-140km-038130073bq-i1841310763.html AL od 1300 do 1600 np: http://allegro.pl/pompowtryski-wtryski-vw-seat-skoda-1-9-tdi-073al-i1825086326.html BE niedostępne BPX jak dziewczyna odziedziczy to pomyślę Mam też znajomego który zajmuje się sprzedażą wtrysków i turbin ale tylko regenerowane dopytam się i napisze czy nie ma BE
-
[B6 AVF] Jakie PD po programie
widzę że wybór spory które z tych pd sa najbardziej wydajne
-
[B6 AVF] Jakie PD po programie
Witam Wczoraj byłem na programie u alliego (pozdrawiam czarnego avanta B5 SKXXX)niestety aligator stwierdził że pompki już nie dają rady przed programem 132km 330 nm po programie 157km 384nm Jakie nowe pompki AL, hybrydy czy regenerować serie???? Gdzie w Krakowie najtaniej i najlepiej wymienić??? Jaki koszt??? Chciałbym uzyskać w przyszłości 200-220km
-
Pierwsza kolizja drogowa co zrobić z moim samochodem?
Kolego dlatego warto przemyśleć kupno każdego ubezpieczenia np. w PTU jest możliwość wykupienia szkody drobnej z symboliczna opłatą 80 zł z racji wykupienia tej usługi możesz dokonać szkody (AC) do 1400 zł raz w roku bez utraty zniżek z AC Kolego twoją szkodę wyceniam na około 1100 zł w zależności od zakładu ubezpieczeń zniżki tracisz na rok wgięc decyzje musisz podjąć sam[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 23:36_________________________________________________ z początkiem przyszłej polisy dostaniesz zwyżkę 10% po czym jeżeli pochwalisz się bazszkodową jazdą w przyszłej polisie odrobisz zwyżkę i powrócisz do poprzedniego stanu zniżek
-
[B6 AWX] Wycięcie katalizatora
to zdaj relacje
-
[B6 AWX] Wycięcie katalizatora
wielkie dzięki uważam że temat zamkniety jak wytne to zdam relacje
-
[B6 AWX] Wycięcie katalizatora
Witam przeszukałem całe forum znalazłem mnogość przydatnych informacji ale niestety o samych B5 . czy miał ktoś do czynienia z katem z B6 TDI 131 km (i jak sobie z nim poradził). Zastanawiam się nad wycięciem kata i wstawaniem rurki . co na to sondy lambda ??? niedługo przedstawię zdjęcia srebrzynki jednak na razie nie mam czasu zrobić zdjęć. Pozdrawiam (liczę na wyrozumiałość) [mod]Stosuj prefix to wszyscy będą wiedzieli o jaki model chodzi[/mod]
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Witam wszystko fajnie ładnie ale co z audiczką B6 co sadzicie o wycięciu kat i wspawaniu rurki ???
-
[[B6 AWX] Dziwny napis po podłączeniu VAG-COM
vag 311 a kabelek rs232 na usb tylko że w tym jest problem że jak wchodze np w silnik to działa
-
[[B6 AWX] Dziwny napis po podłączeniu VAG-COM
Witam mam już pełną wersje Vag com lecz wystepuje nastepujący problem chciałbtm wykasować przegląd long live podłaczam kabelek testuje działa postepuje zgodnie z istrukcjami z forum jak wchodze w instruments coś tam myśli w lewym gurnym rogu poczym wyskakuje komunikat z błędem can't synch baud rate
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam jak już zapowiadałe pojawie się w niedziele tylko jak by mugł ktoś zabrać VAG PL crack jak zabiorel lapka i kabelek bo potrzebuje servis wykasować mam nadzieje że ktoś mi pomoże ponieważ jestem w tych sprawach zielony Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Nazywam się Kamil posiadam audi a4 B6 z 2003 roku TDI 131 km
kamil_mlody
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta