Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne szumienie w kabinie? Uszkodzona magłownica??


kriss_le

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dość poważny problem. :kwasny:

Odpaliłem auto na zimnym silniku i zaczęło mi coś szumieć w kabinie dosyć uporczywie. Szumi tylko wtedy jak nie ruszam kierownicą, przy skrętach przestaje ale czasami wspomaganie ciężko chodzi, im mocniej skręcam tym bardziej i głośniej charczy.

Myślałem że to wina pompy wspomagającej ale wymieniłem ją na inną oryginalną używaną ale problem nie ustąpił. Dodam tylko że miałem ponad pół roku temu regenerowaną maglownice - czy to właśnie ona coś wadzi?? Albo czy jest możliwość że pompa którą kupiłem jest też uszkodzona i to właśnie przez nią tak jest?? Nie ma widocznych wycieków ale przez jakiś czas płyn delikatnie ubywa...

Proszę o każdą pomoc ponieważ auto mam rozkręcone i nie wiem co dalej robić. Dodam że mam audi a4 96r 1.8 20V...

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy miałes zmieniany płyn, ale jesli nie to na początek to bym ci polecił. A jak nie pomoże, to magiel. nic więcej nie przychodzi mi do głowy. układ wspomagania wbrew pozorom jest prosty jak konstrukcja cepa. Kierownica, zbiorniczek wyrównawczy, pompa, magiel i węże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, tak zrobię i dam znać jaki przyniosło efekt..[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 20:38_________________________________________________Witam!

Kupiłem nową pompę i wymieniłem olej na nowy i niestety problem nie ustąpił :confused4:

W kabinie samochodu dalej słychać dziwne szumienie a przy włączonym silniku na postoju zanika wspomaganie...czy to może być wina przełącznika oleju w maglownicy przez co siada pompa wspomagania? dodam że była już ona wcześniej regenerowana lecz nie ma z niej wycieków...Proszę o wszystkie sugestie i pomoc bo jestem uziemiony :wallbash:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...