Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wskazówka poziomu paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! kupiłem audi a4 B6 z silnikiem 1.9tdi i był tam problem ze wskazówką paliwa. gdy wyłączę zapłon pokazuje więcej niż połowa zbiornika a jak włączę zapłon to wskazówka wychodzi ponad skalę, co jest przyczyną??

ps. Ma ktoś może instrukcje obsługi do avanta w wersji elektronicznej ?

Opublikowano

Po wyłączeniu kluczyka powinieneś mieć 0, a nie full.

Były na forum takie posty, musisz poszukać, bo nie pamiętam jak się to zakończyło, domyślam się że wskaźnik działa odwrotnie, czyli jak zapełnisz bak to pokazuje Ci 0 i z upływem jak zostaje w baku coraz mniej paliwa to wskaźnik się zapełnia??

Opublikowano

ja mam u siebie podobny problem .. tylko że w B5 . jak jest zalany do pełna to pokazuje ponad ostatnią kreskę .. a jak sie kończy to jest pół zbiorika ..

są dwie opcje:

1 - zamoczone przewody pod lewą stopą.. tam gdzie noga odpoczywa podczas jazdy :)

2 - trza dostać się do zbiornika i wyciągnąć i przeczyścić pływak .. jakąś blaszkę ..

bądź sprawdź pod vagiem wskaźniki zegara,

jest pełno tego na forum co i jak zaradzić ..

ja u siebie jeszcze się nie bawiłemm

Opublikowano

ja mam u siebie podobny problem .. tylko że w B5 . jak jest zalany do pełna to pokazuje ponad ostatnią kreskę .. a jak sie kończy to jest pół zbiorika ..

są dwie opcje:

1 - zamoczone przewody pod lewą stopą.. tam gdzie noga odpoczywa podczas jazdy :)

2 - trza dostać się do zbiornika i wyciągnąć i przeczyścić pływak .. jakąś blaszkę ..

bądź sprawdź pod vagiem wskaźniki zegara,

jest pełno tego na forum co i jak zaradzić ..

ja u siebie jeszcze się nie bawiłemm

ja wnioskuje auto poliftowe... zegary z bialym podswietleniem marki jager... mozliwe ze padl sliniczek krokowy... w tych zegarach to norma.;) sam to przerabialem. Oczywiscie stykow w plywaku nie zaszkodzi przetrzec

Opublikowano
  • Autor

no mam białe podświetlenie ale jakiej marki to nie wiem. gdzie dostane taki silniczek ?

Opublikowano

mozna to napirawic, podjedz do jakiegos magika od elektroniki sam to naprawi;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.