Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wyciek z maglownicy


krzys8313

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Mój problem polega na tym ze moja audi ma wyciek z maglownicy z lewej strony od kierowcy.Wycieka duza ilosc plynu przez gume ktora laczy maglownice z kacowka drazka kierownicy z lewej strony.Plyn wyciekal brazowy choc zalany byl czerwonym elfem mineralnym.Teraz boje sie jechac do mechanika ze nie dojade lub zepsuje sie cos jeszcze.Moje pytanie jest nastepujace czy da sie jakos samemu naprawic bo mechanik ze mnie nie jest i oczywiscie jak?bylbym wdzieczny pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: jest mnostwo w tym dziale tematoow o maglownicach wiec mozna poczytac i sie wszystkiego dowiesz :wink4:

po drugie: jesli masz wyciek to czeka cie wymiana maglownicy na nowa, regeneracja maglownicy badz zakup uzywanej

po trzecie: mozesz na tym jezdzic jjak narazie ale tylko i wylacznie jesli bedziesz dolewal do zbiorniczka plynu tak aby nie zatrzec pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nie ma. Używana to kiepski interes, bo każda prędzej czy później pada, lepiej oddać swoją do regeneracji, drożej ale masz pewność że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakis madry sposob bez jej zamatowania zeby sprawdzic czy jest dobra?

nie ma. zakladajac uzywke mozesz na niej pojezdzic kilka lat albo i kilka tygodni wiec i tak i tak kiedys czeka cie regeneracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za porade [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 20:48_________________________________________________Sa do kupienia zestawy naprawcze do maglownic czy zdaja one egzamin?moze ktos juz wymienial te oringi i jezdzi na tym i nie narzeka?bo z tego co sie dowiedzialem to na regeneracje maglownicy daja tylko rok gwarancji a potem tez ciekna.Wiec co rok dawac maglownice do regeneracji to chyba przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem maglownicę dobre 3 lata temu i nic mi nie cieknie, więc nie wiem skąd takie informacje. O tych zestawach nic mi nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa do kupienia zestawy naprawcze do maglownic czy zdaja one egzamin?

tak sa w granicach 150 zl i zdaja egzamin

moze ktos juz wymienial te oringi i jezdzi na tym i nie narzeka?

regeneracja miedzy innymi na tym polega

z tego co sie dowiedzialem to na regeneracje maglownicy daja tylko rok gwarancji a potem tez ciekna

dla ciebie to tylko :?: to proponuje ci zakupic nowa, koszt ok 3 tyz zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zdaja egzamin zestawy naprawcze do maglownic to bym sie na nie skusil bo wyjdzie o wiele taniej.Ale czy znajde tu kogos kto opisze jak to sie robi od czego zaczac na co uwazac.Chyba ze nikt tego sam nie robil albo juz nie pamieta to ok.pojade do fachowcow od regeneracji.Ale mysle ze warto sprubowac samemu naprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej klubowicze!!!

Mam takie pytanko, a mianowicie czy orientuje się ktoś gdzie w pobliżu Tarnowa regenerują maglownice?? Z moją w zasadzie się nic wielkiego jeszcze nie dzieje tylko wycieka po stronie kierowcy i chciał bym to naprawić żeby mieć spokój. Dajcie znać jak ktoś coś wie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...