Jump to content
IGNORED

[B5 ADR] Tarcie w przednim prawym kole ;( Nie zawsze ale ....

kamil321
 Share

Recommended Posts

Czesc, jak w temacie. Czasami słychac tarcie z przodu tak jak by z prawej strony. Gdy jade szybciej wtedy tarcie tez jest szybsze jak wolnej to wolniejsze. Dzisiaj az sie przestraszyłem poniewaz strasznie zaczeło trzeć. Co to moze byc? ;(

W srode rano wyjezdzam do Hiszpani a tu znowu cos wyskoczyło. NIe wiem czy to ma związek ale czasami tez cos puka w prawym kole. Nie zawsze, dzieje sie to gdy jade np. w korku tzn. ruszam chamuje i tak w kółko ale nawet gdy jade prostą drogą równą prędkoscią.

Co to moze byc? bardzo Was prosze pomóżcie Mi :confused4:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 17:19 _________________________________________________

Czy moze to byc przegub? albo klocki? łożysko? No nie wiem :(

Czekam na odpowiedzi.

tarcza i klocek może sie zapiekły prowadnice i nie odbija i trze, albo już się coś skończyło tarcze , kolcki.

obstawiam na zapieczone prowadnice od zacisku nie odbijaja i caly czas trze klocek o tarcze, mozna to poznac przez to ze jeden klocek bedzie badziej przytarty i bedzie mial mniej okladziny, nawet jesli to nie to to i tak rozbierz i przesmaruj prowadnice, smarem miedzianym bo lubia sie zapiekac. Albo druga opcja po prostu skonczyla sie okladzina na klocku i trze blacha o tarczy.

witam koledzy mam podobny problem w tylnim kole gdzie sa tarcze..wymienilem lozysko i dalej huczy i trze...znajomy mowil ze to cylinderek ktory nie chowa sie do konca i tra klocki ... tylko zeby to zrobic a przy najmiej dobrze nasmarowac to trzeba caly zacisk rozkrecac i czy przy tym odrazu wymienic plyn chamulcowy??