Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spot Leszno


diabolum

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ja nie dałem rady (praca - rodzina)

Od poniedziałku tydzień wybywam

Ale na następnego spota myślę że dotrę na 100%

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego takie beda dobre?

REFLEKTOR AUDI A4 1999-2001 - DEPO - KPL/2SZT (2583679641) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no i jeszcze kwestia okablowania nie wiem z kad je zabrac :D kupowales cos ori czy bawiles sie w piny i kostki iso czy jakos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ori kostki od poliftow, ja dałem 8zł sztuka.

Zdjęcia felg i tych innych na jutro :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia gdzie to dorwales za 8zl ale jesli mozesz zobacz gdzie moge takie dostac bo ja widze na allegro 2 sztuki w tym jedna za 30zl wiec troche odbiegaja cena od twoich

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

kolego wiesz juz co trzeba wiec jesli mozesz zapodaj z linka ja moze kupie wszystko w ciagu 10dni i zakladam :P

tylko pytam czy te lapmy co wrzucilem beda dobre czy cos drozszego lepiej i jakie te kable?... silniczki znalazlem koszt 70zl za 2 sztuki ale najpierw lampy pozniej silniczki zamowie

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

.: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - Zmiana lamp w audi a4 na soczewki...FOTKI

tu masz zdjecie dla porownania jak wygladaja niezespolone i powiem ze takie tez sa ladne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę że kolega się boi ciąć te błotniki. Hehe Ale jest jeszcze jeden mankament u cię z tymi lampami bo ty masz w jednej zarówce długie i krutkie czyli h4. I jak włączasz długie to krutkie gasna. A jak założysz lampy z żarówkami h7 czyli długie i krutkie osobne są żarówki i jak masz włączone krutkie i włączysz długie to krutkie nie gasna tak jak w twoich lampach tylko świecą cały czas. Więc musisz jeszcze poszukać na forum jak przerobić włącznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gadu wejdz :D to pogadamy

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

czekam na jakas odpowiedz pisze ale widze ze cie nie ma spadam z tad wejde za godzinke pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam namiary na sklep w okolicy leszna i tam sie przejade bo tam kupil za 350 okolo kolega młody wiec mysle ze tylko szukam kabli do tego a silniczki znajde jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto ma niebieską A4'kę na Wschowie? Wlepa na klapie wszystko zdradziła! Ujawnij się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to koledzy trzeba odkurzyć tu troche :D

to kiedy kolejne spotkanie?

ci co chca vaga podpinac pamietac zeby brac lapka z win xp :P

jakby co ja od 20tego nie bede dostepny nie wiem do ktorego :D moze do konca miesiaca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle jade i cos robie to trawke sciac a teraz jechalem zalozyc lampy wiec spokojnie moze jutro wlece tam i poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglad zaliczony ale facet i tak mnie rozjebal mowiac ze lampy sa dobrze ustawione a specjalnie dzis montowalem silniczki zeby pozniej mi dobrze wyregulowal. Było widac ze lampa od strony kierowcy jest w piz*u wyzej a gosciu patrzy i kiwajac głową mówi "jest dobrze" hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba samemu sie za takie cos zabrac :) szkoda bo jakby choc troche ustawil potem mala korekta i spoko a tak kurde masz oslepiac innych i w d*pie to maja

---------- Post dopisany 23-09-2012 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 13-09-2012 at 21:10 ----------

zrobilem lepsze foto :D a twoja jawor jak wyglada? bo sie nie pochwaliles:D

IMG_2004.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...