Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podświetlenie klamek.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kiedyś przysiadłem i oglądałem wyniki Google dotyczące podświetlania klamek.

Tak więc zakupiłem sobie diody oporniki i kable.

Opis na forum jest mało dokładny (http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109711.0.html)

Kiedyś właśnie przeglądałem albo to forum albo inne fora i na pewnym temacie na pewnej podstronie tematu

było właśnie opisane gdzie co wpiąć.. Dokładnie mi chodzi o wtyczkę sterowania elektrycznego szyb..

Bo jutro się za to zabieram a nie chce aby wyskoczył mi jakiś zonk i nie będę wiedział co zrobić.

Może ktoś to robił i ma dokładne fotki gdzie wpiął jaki przewód.

I moje 2 pytanie

Nie posiadam sterowania szybami w tylnich drzwiach czy mogę poprowadzić kable z przednich drzwi ? czy to nie przeciąży elektroniki ?

Opublikowano

mozesz smialo ciagnac z przednich drzwi ,ja mam zrobvione podswietlenie klamek na diodach SMD swieca o wiele ladniej

Opublikowano
  • Autor

Ja mam dokładnie

12 diod

Kolor: czerwony

Jasność 6000-7000mcd, kąt świecenia 30`

Napięcie zasilania 2,0-2,2V, prąd 20mA

Do tego opornik 900ohm

i kabelki 0.22 albo 0.5mm kupiłem 13m bo może coś mi jeszcze wpadnie do głowy podświetlić ;)

Tylko nie zrobię wieś tuningu bo w tym kierunku nie ide.

Pytanie do czego wpoiłeś kabelki ? zrobiłeś to tak jak w tutorialu czy inaczej ?

Opublikowano

Słuchaj, lepiej jak diodę wstawisz od góry, bo jak zrobisz tak jak w podanym opiesie to diodę będzie widać jak będziesz stał przed samochodem i światło za bardzo bije do przodu, wiem bo sam robiłem i spr., centralnie od góry staw tak za klamką zeby nie było jej widać i światło nie może być za mocne ponieważ chodzi o podświetlane klamki a nie pół samochodu....

Opublikowano
  • Autor

Tak tak wiem, dlatego mam większy opornik, nie chce aby mi to przeszkadzało w czasie jazdy. będzie świeciło lekką czerwoną poświatą. Tylko mi chodzi o podłączenie tego bo gdzieś na jakimś forum właśnie widziałem wtyczkę otwierania szyb. I miała ona bodajże 4-5 wejść i teraz które to otwierania a które podświetlenie ?

Opublikowano

nie pamiętam dokładnie, ale brązowy to będzie masa, a + szukaj metoda próbi błędów

Opublikowano

a ma ktos moze fotki jak to wyglada wewnatzr juz po zamontowaniu???? bo moze tez bym sie o takie cudo pokusil :slina:

Opublikowano

klysek89 gdybyś przeczytał ten temat od początku i przeglądnął linki to byś nie zadawał takiego pytania :disgust: :bicz3:

Opublikowano
:notworthy: przepraszam bardzo czytalem wszstko tylko mi gdzies ten link umknal :wallbash:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:25_________________________________________________ale szczerze to mi sie to bardzo nie podoba :confused4: moze troche przez te fotki bo sa takie nie wyrazne :(
Opublikowano

tak masz rację te foty nie są najlepsze ale i jakoś mocno strasznie świecą te jego diody, u mnie w dzień nie widać że coś świeci a nocą tylko tak delikatnie :naughty:

Opublikowano

to moze wez ty pykni jakies foty i wrzuc :cool1: moze jak popatrze u ciebie najdzie mnie ochota :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No i udało się zamontowałem to cudo na przednie drzwi :P

Teraz muszę pomyśleć jak to zrobić na tylnich drzwiach :/

Na tyłach nie mam elektrycznych szyb hmm ino jak to pociągnąć z przednich drzwi do tylnich ? może ktoś już próbował tak ?

Opublikowano

no to cykni fotke i pokaz jak to wyszlo,jak swieci w ciemnosci :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jak na razie mamy słońce i nie bardzo widać co i jak ale wieczorem nie ma problemu ;):naughty:

Opublikowano
:good: no to czekamy :decayed:
Opublikowano

jak jest lekka poświata foty słąbo wychodzą...

Opublikowano
  • Autor

Fotki trochę niewyraźne bo za ciemno :/

a na flashu by nic nie było widać..

Na żywo wygląda całkiem fajnie ;)

Tylko myślę jak by tu zrobić z tyłem :/

58002114.jpg

45098456.jpg

Opublikowano

ja też się zastanawiam jak to zrobić z tyłu, myślę że wiązkę poprowadzić normalnie przez drzwi do słupka i progiem do przodu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tylko gdzie się puzniej przecisnąć do przednich drzwi ja tam patrzyłem to kabla chyba nie przecisnę tam :/ ?

Opublikowano

xD hehehe mi by się przydało takie podświetlanie w drzwiach w domu jak się wraca po ciężkiej nocy.

A tak serio to pod co to jest podpięte, kiedy się zapala i czy się wygasza to mnie interesuje ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.