Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Po włączeniu klimy stuka pod maską


pieckinn

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio po włączeniu klimy ( bo samochód nagrzał się na słońcu ) zaczęło coś stukać z pod maski, dodałem lekko gazu i nie było już stukania, odgłos stukania jest właśnie z okolicy kompresora klimatyzacji, nie mogę dokładnie określić, vag-com oczywiście zero błędów, w klimatroniku też zero błędów, zbliża się czas wymiany rozrządu więc czy to może być przyczyną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też klikało tylko to był stycznik od klimy na wolnych obrotach raz ją załaczał a raz wył. Byłem u mechanika który, pracuje w serwisie wv/audi i mówił, że jak sobie na wolnych obrotach silnik nie daje rady to ją wyłącza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dzieje się tylko na wolnych obrotach na biegu jałowym, 1500 obrotów i nie ma tego ,,stukania" potem odpuszczam i na niskich obrotach już cisza, ładnie chłodzi, myślę że dopóki nie stuka nic podczas normalnej jazdy to można zostawić ten problem, chciałem tylko poradzić się co to może być bo i tak ta a4 1.6 adp 95r na sprzedaż idzie, zastąpiła ją a4 1.9 tdi afn 98r, jak będę mieć czas to sprawdzę to sprzęgiełko, poszukam na forum jak to zrobić. Dzięki za pomoc :good:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 23:26_________________________________________________hmmm, żeby dostać się do sprzęgiełka to trzeba spuszczać czynnik chłodzący ? Jeżeli tak to zostawiam w spokoju aż do czasu kiedy całkiem padnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...