Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] AUDI A4 B5 by Cordi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B5 1997r. (pierwsza rejestracja 1999r.)

Silnik: 1.8T 180KM po programie :)

Przyspieszenie

od 0 do 100 km/h: nie mierzone ale na pewno lepsze niż seria :)

Średnie zużycie paliwa: 10.5 litrów na 100 kilometrów

Wyposażenie wymienię tylko cześć :)

El. szyby i lusterka

4x poduszki

Ala Pakiet S-line

8 głośników

zmieniarka

wspomaganie

ABS

Tempomat

Przyciemnione szyby

Klimatronic

Szyberdach

Alarm

Centralny zamek

Felgi aluminiowe na oponach Toyo PT1R

itd. :)

System audio zmieniony z seryjnego na:

Radio: Alpine ale będzie zmienione na wyższy model.

Głośniki:

Przód: odseparowany zestaw Hertz ESK 130 (nie chciałem rzezać boczków dlatego są 13)

Tył: Odseparowany zestaw Hertz ESK 165

Bagażnik: Wzmacniacz JVC plus skrzynia z głośnikiem infinity ref 1250W

I kilka fotek:

a1.jpga2.jpg

a3.jpga4.jpg

a5.jpga6.jpg

a7.jpga8.jpg

a9.jpga10.jpg

Po programie postanowiłem założyć zegary, aby mieć podgląd na ciśnienie turbo i oleju. W pierwszej fazie wyglądało to tak:

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

Następnie Po kilku miesiącach posiadania zegarów na słupku postanowiłem w końcu zrobić z nimi porządek tak wiec słupek zdjąłem podstawkę pod zegary umocowałem na wkręty i klej dwuskładnikowy, następnie po szpachlowałem i wyszlifowałem. I zawiozłem słupek do flokowania.

A o to fotki gotowego słupka przed flokowaniem:

e67767a297b7e75am.jpg

ed42230b0facdac3m.jpg

d10b1b9496d97bedm.jpg

I po flokowaniu przed montażem:

d2f43719ec42c93am.jpg

33b5d00c71dd1c28m.jpg

a21e32b2d7ba8326m.jpg

I zdjęcie słupka zamontowanego już w autku przy okazji roboty przy słupku podmieniłem jeden z zegarów mianowicie woltomierz zastąpiłem AFR-em:

c7893d5c9a13d4e5m.jpg

Następnie na warsztat trafił licznik bo denerwowało mnie czerwone podświetlenie zegarów, które nie pasowało do zegarów na słupku, więc przerobiłem tarcze zegarów i ori żarówki zastąpiłem białymi diodami. Niestety to rozwiązanie mnie nie zadowala bo światło rozchodzi się nie równomiernie i z czasem wywalę te diody i zrobię całe podświetlenie diodami SMD

Licznik wygląda teraz tak:

cae1898dffd82332m.jpg

A tak prezentuje się z zegarami na słupku:

e01670c4ad00c99em.jpg

narazie to chyba wszystko

Opublikowano

nie jest zle :decayed: jakie plany? jak dla mnie grill lepiej ze znaczkiem wyglada, lampy przod mozna by w ksenon, felgi 17-18" oraz koniecznie ramki klubowe :evil::decayed:

Opublikowano

a mnie się bardziej podoba czerwone podświetlenie :wink4: auto ładne, do kompletu mogłyby być progi też pomalowane. I kratki w zderzaku przemaluj na czarno, bo lipnie wygląda w kolorze. Gril też ori by się przydał :wink4: zmień przednie lampki na po II lifcie, załóż czarny znaczek na doope (tak jak u mnie) i felga mogłaby być większa :wink4:

jeśli chcesz to mogę ci załatwić rewelacyjną, trudnodostępną alpine ida-x001. Jak coś to pisz na gadu albo pw.[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 12:09_________________________________________________tak wygląda to radio, tylko że nie wystaje :decayed:

picture.php?albumid=130058&pictureid=196248

Opublikowano

Autko calkiem fajne. Mam pytanie jak graja te glosniczki z przodu lepiej nize seryjne?

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie zdecydowanie lepiej ale i tak planuje podpiąć je pod wzmacniacz ;)

Co do planów:

Silnik na 250KM wymiana lamp z przodu i grilla to o czym pisali wyżej. felgi na razie zostaną w czerwcu może gwint założę. z zewnątrz raczej żadnych modów nie będzie.

Opublikowano

a jak nisko jest teraz? bo wydaje mi się, że to nie jest 1BA.

Opublikowano
  • Autor

teraz jest 1BE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.