Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Włącznik świateł-różnice?


dorota1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Padło podświetlenie w moim włączniku swiateł-kpl.ciemność,chcę to rozebrać dziś wieczorem.Drugi problem to to,że niemogę zakodować vagiem świateł na stałe tzn.kodowanie 00012 przyjęte ale palą się tylko pozycje przód,tył-zero błędów na vagu.

Obecnie mam włącznik bez funkcji AUTO.Światełka to xenon+spryskiwacze.Może znawcy tematu się wypowiedzą czy naprawiać mój stary włącznik czy kupić coś z allegro.

Jeszcze jedno-czy uruchomienie trybu skandynawskiego świateł ma coś wspólnego z włącznikiem świateł(odpowiedni model ,typ)? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie włączają Ci się światła mijania gdy zakodujesz tryb skandynawski bo masz niekompatybilny moduł CENTRALNEJ ELEKTRYKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje auto też było wyprodukowane na rynek Niemiecki więc przekodowanie centralnej elektryki też włączało mi tylko postojówki...

... więc odpuściłem :decayed:

po drugie: szkoda żarników i przetwornic (przekręcasz kluczyk i grzeją się świece a światła już palą, odpalasz i światła przygasają :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koduj świateł na stałe, nie jest to wskazane przy xenonie, żarniki szybciej padają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda żarników i przetwornic (przekręcasz kluczyk i grzeją się świece a światła już palą, odpalasz i światła przygasają :cool1:)

Nie koduj świateł na stałe, nie jest to wskazane przy xenonie, żarniki szybciej padają :wink4:

Twoja sprawa - wyżej masz argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jeszcze na forum, ale wydaje mi się, że chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuje forum od 3ech godzin i jednoznaczej odpowiedzi nie znalazłem.Jeśli to kwestia włącznika to będe chciał taki żeby f.skandynawska działała.Co do używania to się zastanowie?[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 14:48_________________________________________________Witam,właśnie wyjąłem przełącznik spróbuje poprawić luty i zobaczę czy to coś pomoże?

Trochę się zdziwiłem bo po tym co znalazłem na forum to chyba mam zły numer tego przełącznika?

BK7 8EO 941 531 01 -- K 1944P tj. mój obecny numer.

Proszę o pomoc w ustaleniu prawidłowego numeru.Pozdrawiam[br]Dopisany: 04 Maj 2010, 18:37_________________________________________________Antonio :good:

poza tym forum chyba niechce pomóc -a zadałem takie proste pytanie.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...