Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi A2 problem z przepustnicą


majkel_majki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Mam problem z A2 1.6 FSI. Otóż parę dni temu wysiadło w aucie serwo hamulcowe i, jednocześnie choć chyba niezależnie, przepustnica. Po odpaleniu samochód rzucał obrotami, nie dało się tym jeździć więc stał nie ruszany. Wczoraj po przekręceniu zapłonu słychać było trzaski dochodzące z przepustnicy, coś w rodzaju dźwięku przeskakujących zębatek. Teraz auta nie da się już odpalić i stoi unieruchomione. Na zapłonie kontrolka EPC nie gaśnie jak powinna tylko świeci cały czas. Próbowałem wykluczyć powiązanie usterki z serwem, zaślepiłem chwilowo przewód podciśnienia łączący kolektor ssący z serwo, ale bez zmian. Do piątku nie mam możliwości ruszenia grata ani podpięcia VAG-a, bez tego pewnie nie bardzo jest jak pomóc. Interesuje mnie głównie to czy ktoś miał podobny przypadek w aucie z takim motorem i czy przepustnica po prostu zgubiła nastawy i wystarczy ją zaadaptować, czy rozglądać się za nową bo z tej już nic nie będzie.[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 16:10_________________________________________________Problem rozwiązany: padnięta przepustnica, nadawała się do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...