Jump to content
IGNORED

Subwoofer do Avanta


Recommended Posts

Mam bardzo krótkie pytanie.

Czy jak kupie oryginalny subwoofer do Audi A4 sedana to przypasuje do kombi? Ew. duzo trzeba przerabiac? Cos jak to http://www.allegro.pl/item213583770_oryginalny_subwoofer_audi_a4_99r.html do tego jeszcze jak chce podpiąc zmieniarke ori to musze taki stelaz metalowy kupic, nie?

Aha i powiedzcie mi czy będę miał duży kłopot, żeby to podpiąc pod radio ( VW GAMMA V). Bo nie mam tylnych głośników w ogóle więc przypuszczam, że całą instalację muszę ciągnąc od nowa na tył, prawda?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Właśnie tak myślałem, że w ostateczności coś dorobie, żeby było dobrze. Ten subwoofer wykręcony ponoc jest z sedana ale to nie ma znaczenia dla mnie jak tylko przypasuje :)

A powiedzcie mi czy do mojego Avanta w którym nie było takiego głośnika fabrycznie bez problemów on wejdzie? Czy będę musiał coś przerabiac?

Bo rozumiem, że kabelki muszę ciągnąc od nowa... ?

Pzdr[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 08:46 _________________________________________________No więc tak...

dzisiaj wybrałem się na montaż tego suba. Wszystko pięknie przypasowało :a4fan: uchwyty, mocowania itp... Ale mam pytanie z innej beczki.

Czy dysponuje ktoś schematami wtyczki wychodzącej z tego subwoofera? Na forum znalazłem tylko rozpiskę ale instalacji oryginalnej samochodowej a tam nie pokrywają się kolory :confused4: .

To wszystko chcę podłączyc pod fabryczne radio VW GAMMA V. Mam 2 wtyczki ISO wpięte, w aucie nie mam jeszcze zmieniarki i póki co nie będzie.

Powiedzcie mi jakie kable najlepiej kupic i jak to wszystko podłączyc zeby miało sens?

Szukałem po sklepach ale kable zasilające jakie mi pokazywali (srednica chyba z 1cm) to wydaje mi się były stanowczo za grube do fabrycznego subwoofera takiej mocy :shocked: I czy do tego fabrycznego subwoofera ciągnąc kable od AKU czy wystarczy złapac gdzieś wcześniej?

Byłbym bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...