Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] jak to wkoncu jezdzic tym quattro :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello,

pytam bo nic nie znalazlem ciekawego na necie (przyznam ze slabo szukalem). Wiele osob ma naped quattro z urzytkownikow tego forum, napewno jezdzili juz nie jedna zime i z doswiadczenia moga sie pochwalic jak sie zachowywac w razie jakichs ekstremalnych warunkach. Sam poprubowalbym ale nie ma na razie warunkow ani placu na wyczucie auta a to pierwsze 4x4 jakie mam.

WIec pytam jak tu jezdzic, np w zakretach czy noga caly czas na gazie czy odposcic? czy tez wchodzic w zakret a w polowie gaz do dechy czy sterowac normalnie, jak podsterowny to gaz jak nad to noga z gazu czy jak :) itp

pozatym naped quattro jest zaj#@#@ mocozerny, strasznie zamula auto, bez czipa 130 KM nie wystarcza wogole, a w 110 w dieslu to juz wogole musi byc porazka

no i spalanie tez jest niezłe, conajmniej o 1,5 litra wiecej niz naped na jedna oś z tego co zauwazylem

macie cos do dodania to piszta ciao

Opublikowano

Na początku działu jest temat o Q, zaglądałeś?

Opublikowano
  • Autor

chodzi ci o historie napedu? pewnie ze czytalem... :gwizdanie:

Opublikowano

pozatym naped quattro jest zaj#@#@ mocozerny, strasznie zamula auto, bez czipa 130 KM nie wystarcza wogole, a w 110 w dieslu to juz wogole musi byc porazka

no i spalanie tez jest niezłe, conajmniej o 1,5 litra wiecej niz naped na jedna oś z tego co zauwazylem

Chyba troche przesadzasz.

W modelu B5 z silnikiem 110 KM roznica w przyspieszeniu do 100 miedzy oska a Q to zaledwie 0,4 s. Dane fabryczne.

Takze spalanie to wiecej o 0,5-1l, bardziej zalezy od stylu jazdy.

Co do samego zachowania auta to przy bucie to bedzie podsterowne i na odwrot.

Mozesz go wprowadzic w poslizg i wtedy operojac gazem pieknie latac bokami.

Spadnie sniego to znajdz sobie placyk i pocwicz bo wcale nie jest to taka prosta sprawa.

Sam musisz sie przekonac jak to jest.

Jak opanujesz to na gebie bedziesz mial jednego wielkiego banana.

Pamietaj ze Q o wiele latwiej rozpedzic ale zatrzymuje sie tak samo jak oska.

Opublikowano

Pamietaj ze Q o wiele latwiej rozpedzic ale zatrzymuje sie tak samo jak oska

świete słowa

Opublikowano
  • Autor

ano wlasnie :) zebym tego nie zapomnial ze zatrzymuje sie jak oska :) bo bedzie bida

co do latwosci jazdy bokiem to juz sie nieco przekonalem na takim parkingu zuzlowym, caly bokiem przejechalem bez problemow (ok 100 m) a w zyciu nic takiego nie probowalem, super sprawa, we wczesniejszym autem na osce to wogole bylo nie do pomyslenia :) bajera hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.