Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop zgubił myszkę w jednym gniazdku


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Dzisiaj przestała mi działać myszka z USB, którego zawsze używałem (sama się kiedyś oczywiście zainstalowała).

Po podpięciu do pozostałych USB, działa jak należy, a w tym dotychczasowych NIE. Inne urządzenia są wykrywane w tym gnieździe, tylko nie mysza.

O co kaman?

Powiedźcie co zrobić, bo mnie to z lekka irytuje :kwasny:

No dobra, zwaliło się chyba coś bardziej, bo ... to gniazdo nie widzi teraz ani aparatu, ani telefonu :wallbash:

Czy coś gdzieś można kliknąć, żeby zadziałało, czy to już raczej będzie uszkodzenie mechaniczne?

Myszce lub kompowi przeszedł foch :przebiegly: i dzisiaj już działa :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... czysto teoretycznie mogą być to początki problemu jaki dotyka wiele laptopów. Na pewno w przypadku HP-ków (sam takie posiadam) winą jest kiepskie lutowanie mostka południowego. Ja również nagle straciłem USB w lapku (z tym że już nie wróciło). Później zaczęły się problemy z zawieszaniem i odpalaniem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

winą jest kiepskie lutowanie mostka południowego.

A możesz trochę rozwinąć temat, bo ja kiepski jestem w tych sprawach i nie wiem o co kaman?

Dodam, że ponownie zdarzyło się to po kolejnym używaniu lapka "na kolanach" - po restarcie mysza działa OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie jestem biegły w tych sprawach ale troszkę poczytałem różne fora na ten temat... wpisz w wyszukiwarkę Reabllaing i to powinno nieco wyjaśnić... nie wiem czy to jest akurat przyczyna Twojej usterki no ale poczytac nie zaszkodzi... a może problem jest w tym że złamał Ci się plastikowy języczek w gniazdu który utrzymuje prawidłowo wtyczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się też tak zaczęło i skończyło się tym, że spaliły się wszystkie porty USB, dokładniej nie porty ale coś na płycie głównej. Po podłączeniu zasilanie portu było ale już transferu danych nie było no i odpuściłem sobie bo stary laptop i wymiana płyty się nie opłacała.

Radze uważać na takie rzeczy. Daj lepiej do serwisu niech zobaczą bo może być to pierdoła typu port się poluzował itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptok świeży, więc jeszcze trochę gwarancji zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturna (tam kupiłem) mam pod nosem, więc oni się będą martwić. Ale dam mu jeszcze chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jeśli masz kartę gwarancyjną Samsunga to mogą próbować się Ciebie pozbyć odsyłając właśnie do autoryzowanego serwisu... nie daj się :good:

Jak to się mówi: mogą mi skoczyć. Mają obowiązek przyjąć. Temat już przerabiany, więc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...