Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Stuki z prawej strony podczas ruszania


Shade

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie jest problemik podczas ruszania pojawia się stuknięcie z prawej strony z okolicy koła, podczas gwałtowniejszego hamowania też.

Auto po szarpakach diagnosta nie stwierdza luzów na żadnym wahaczu. Nic nie stuka w zawieszeniu podczas jazdy po dziurach czy nierównościach, amortyzatory: 68% przód, 72% tył. Ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegug?? ma wplyw na te stuki to jak bardzo masz skrecone kola? chociaz raz mialem prypadek ze przy skreconych kolach przegub przestawal stukac a na wyprostowanych stukal... sprawdz przeguby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zerwana poduszka...silnika lub skrzyni...stukniecie a raczej takie tąpniecie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawia się pojedyńcze stuknięcie w czasie przyspieszania, a później w czasie hamowania. Z początku myślałem że coś w bagażniku się turla, ale to jednak nie to. Auto jest świeżo po przeglądzie. Diagnosta nie ma zastrzeżeń do zawieszenia. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie koledzy podpowiedziec, w jakich granicach cenowych jest wymiana poduszek pod silnikiem i skrzynią, a także tulei wahaczy? Nie bede was zanudzał co mi stuka, bo też nikt nic nie wie na warsztacie, a nie wiem jakie to są koszty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też stuka podczas ruszania i podczas jazdy jak dodaje gwałtownie gazu i jak puszczam gaz. Szału dostaje. Wymieniłem poduszkę przy skrzyni biegów chyba spróbuje poduszkę pod silnikiem prawą bo jak odpalam to strasznie trzęsie silnikiem.

Zastanawiam się też czy to nie sprzęgło dwumasowe , ale czułbym coś po pedałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...