[ALL B6] Wymiana Chorus`a na Concert 2

Witam, mam pytanie odnośnie wymiany radia. Mam kaseciaka, 1 DIN i chciałbym CD

Najpierw kupiłem sobie kieszeń na nie ori, konektorek, aby grały tylne głośniki i woofer oraz separator, i oczywiście byłem zadowolony, lecz radio postanowiłem sprzedać, i wsadzić ori CD (ze względów również estetycznych).

No i pytanie, czy kupno zwykłego Concerta 2 i tylko przełożenie załatwi sprawę, czy trzeba coś robić z KODami w tym radiu, bądź VAGiem?

Czytałem coś na ten temat, i obawiam się, że jak kupie po prostu zwykłe concert 2 to po włożeniu będzie mi pisało CODE. Tak raz miałem jak wsadziłem Chorusa bez tej wtyczki CAN, i pisało code i nie grało. Oczywiście, po wsadzeniu wszystkich kabelków, wszystko ładnie gra

Więc, wystarczy kupić Concert 2, wrzucić i wsio załatwione?

Witam!!

Chciałbym odkopać temat bo nurtuje mnie to samo pytanie??? A mianowicie czy jak kupię radio z kodem to czy wystarczy je podpiąć i wpisać kod czy trzeba coś jeszcze przerabiać, i czy concert 2 wejdzie bez problemu??

Z góry dzięki za pomoc!!