Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Przepływomierz - sensor Pierburg w obudowę Bosch ?


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawdopodobnie przepływkę do wymiany, i tu kilka pytań: Wg FAQ w moim AHU powinien być Pierburg ale pod maską na obudowie mam napis Bosch - czy to oznacza że ktoś już wymieniał?. Mogę kupić ori. sensor Pierburga (ok 250- normalnie w sklepie gwar. itd) ale czy można go włożyć w obudowę Boscha?, na pierwszy rzut oka wygląda że tak, może ktoś już tak robił, i co z oprogramowaniem?, gdzieś na forum klubu seata leona czytałem, że jest jakaś drobna różnica do zrobienia w chipie ale i tak planuję wizytę u rogala więc będzie gruntownie poprawiane. A może jednak kompletną przepływkę Boscha za ok 350 - ze zwrotem starej? Tyle że podobno Pierburg mniej kłopotliwy, no i zawsze to taniej sam sensor, bo w tej rurze to się chyba nie ma co zepsuć. Proszę o opinie. O jeszcze teraz znalazłem , nawet taniej http://moto.allegro.pl/item212181317_przeplywomierz_1_9_tdi_vw_audi_seat_pierburg.html[br]Dopisany: 10 Lipiec 2007, 23:51 _________________________________________________No znalazłem ori. kompletne przepływki w serwisie Boscha za 280,- ale może ten Pierburg będzie mniej kłopotliwy?, no i tańszy jednak znacząco-ten na allegro. Fachowcy poradźcie.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 08:21 _________________________________________________Minął tydzień, więc pozwolę sobie przypomnieć o zagadnieniu, naprawdę nikt nie miał takich doświadczeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego trzeba zacząć od tego że w Boschu sensor jest przykręcony na dwa wkręty i można go bez problemu wyjąć

natomiast w Pierburgu nie ma takiej możliwości , tylko z całą obudową

więc chyba odpowiedź nasuwa się sama :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kolega zajrzał do tego linka , który podałem. To jest sensor Pierburga, miałem go także w ręku w sklepie, więc nie jest wirtualny w związku z tym odpowiedź nie nasuwa się sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...