Jump to content
IGNORED

Elektryka przy przekładaniu anglika!jakieś problemy?jak byś się za to wzią?help!

Piter504
 Share

Recommended Posts

Witam, przekładam sobie audi z angli, zdecydowałem się bo trafiła się lalka a nie mam 30tys na a4 więć wolę zrobić to, jak się okazało wszystko wychodzi ślicznie, ale dochodzę do elektryki, zamierzam przełażyć całą wiązkę z prawej strony(cały komputer, bezpieczniki itd) na lewą, nie będę nić cią bo zamierzam nim jezdzić a nie płakać póżniej, chcę przedłużyć jedynie kable idące do prawych drzwi i jedną wiązkę która wchodzi w błotnik nie wiem od czego jest ale przy takim wyjsciu najmniej będę sztukował, a kable od kompa pod maską tylko zagnę, boję się tylko jakichś błędów ustawień jak złożę, czy powiniem?? trzeba ustawiać jakieś sterowniki typu ten od klimy? czy coś takeigo?? proszę o rady osób które robiły taką przekładkę oraz tych którzy poprostu znają się na elektryce w europejskim a4, wydaje mi się że nic się nie będzie działo ale proszę o rady:) a i jeszcze jedno, cyz powinienem zaopatrzyć się w VAG np żeby diagnozować cokolwiek?? czy bardzo ułatwia to życie i naprawdę dobrze sprawdza się w wyszukiwaniu problemo w i analizowaniu?? proszę o opinię :decayed: pozdrawiam :a4fan:

VAG jest bardzo przydatny w szczególnie w twoim wypadku przy przekladce mozesz sprawdzic czy nie bedzie zadnych bledów.

powiedz mi ile ci wyniosla ta cala przekladka?

A i czytałem gdzies kiedys ze nie warto wymieniac wiazek kabli i kostek tylko je przerabiac bo pozniej wlasnie wyskakuja błedy.

ok:) spoko i dzieki:) to na zakończenie powiem coś od siebie:) przy użyciu wiązki jak się kupuję cała przekładkę można wszystko przedłużyć używająć orygnalnych kostek, bez jednego cięcia, jedyne co trzeba było ciąć to kilka kabli z dzrzwi, pod lusterka i szyby, no i od drzwi kierowcy takie coś co mów że to kierowcy, pod maską wiążkę jak ktoś ma cierpliwość da radę oberwać z tej śmiesznej pianki i wykręcic do podłużnicy i z powrotem więć wszystko do komputera wygląda na fabryczne, jesli ma się teśm taką jak wsystkie wiążki są robione fabrycznie, ale reasumująć żadna wiązka nie została w jednym miejscu cięta, tylko mniej istotne kable w drzwiach ale tam już nawet jednego grubszego nie ma:) zasługa mojego brata, żaden elektryk tylko się tym interesuje poprostu:) ciekawe czy ktoś dałby radę lepiej zrobić:) dzięki i pozdrawiam :th: :a4fan: