Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Przepływomierz 1.8T


djsuchy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wyboru 3 przepływomierze tj firmy:

1. Autolog

2. Hans Pries

3. Bosch (regenerowany)

Dodam że oryginały Bosch-a są tylko po regeneracji, tzn wkładane nowe wkłady a kostka stara, bo ponoć całkowicie nowych to nie ma, przynajmniej tak sprzedawca powiedział. Co do dwóch pozostałych to mówił że są też w tych samych fabrykach produkowane, tylko z zatartymi numerami bosch-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziął boscha ale nowke... nie wiem co to za żydek ale wydaje mi się że ciśnie kit że nie produkują żebyś brał to co on ma. Ale to tylko moje odczucie. Ja kupowałem nową przepływke boscha do dieselka więc nie wiem do końca jak to jest... Jakoś dziwny ten sprzedawca, znawcą nie jestem ale może chińczyki w fabryce boscha dorabiają sobie po godzinach i robią dla innych.

A taka rada jeszcze, nigdy nie ufaj sprzedawcą, nawet zaufany sprzedawca może chcieć cię wydymać bo pilnuje po prostu swojego interesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziął boscha ale nowke... nie wiem co to za żydek ale wydaje mi się że ciśnie kit że nie produkują żebyś brał to co on ma. Ale to tylko moje odczucie. Ja kupowałem nową przepływke boscha do dieselka więc nie wiem do końca jak to jest... Jakoś dziwny ten sprzedawca, znawcą nie jestem ale może chińczyki w fabryce boscha dorabiają sobie po godzinach i robią dla innych.

A taka rada jeszcze, nigdy nie ufaj sprzedawcą, nawet zaufany sprzedawca może chcieć cię wydymać bo pilnuje po prostu swojego interesu

Co do sprzedawcy, to ma zaufanie bo to dobry kolega. A do tego bosch-a jak go kupię i oddam swój zepsuty to otrzymam 130zl zwrotu kaski.

PS. Dosłownie przed chwila zadzwonił do mnie sprzedawca i powiedział że są jednak nówki, ale ta cena... ponad 500zl :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% to TOM77. a dałem do silnika AFF 1,9 kosztował 280 ziko z obudową.

Oj wydaje się że to po regeneracji, bo cena nawet tka sama, jaka w sklepie usłyszałem.

Ale dzięki na pewno kolegi TOM77 zapytam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...