Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] Przepływomierz 1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do wyboru 3 przepływomierze tj firmy:

1. Autolog

2. Hans Pries

3. Bosch (regenerowany)

Dodam że oryginały Bosch-a są tylko po regeneracji, tzn wkładane nowe wkłady a kostka stara, bo ponoć całkowicie nowych to nie ma, przynajmniej tak sprzedawca powiedział. Co do dwóch pozostałych to mówił że są też w tych samych fabrykach produkowane, tylko z zatartymi numerami bosch-a.

Opublikowano

Ja wziął boscha ale nowke... nie wiem co to za żydek ale wydaje mi się że ciśnie kit że nie produkują żebyś brał to co on ma. Ale to tylko moje odczucie. Ja kupowałem nową przepływke boscha do dieselka więc nie wiem do końca jak to jest... Jakoś dziwny ten sprzedawca, znawcą nie jestem ale może chińczyki w fabryce boscha dorabiają sobie po godzinach i robią dla innych.

A taka rada jeszcze, nigdy nie ufaj sprzedawcą, nawet zaufany sprzedawca może chcieć cię wydymać bo pilnuje po prostu swojego interesu

Opublikowano
  • Autor

Ja wziął boscha ale nowke... nie wiem co to za żydek ale wydaje mi się że ciśnie kit że nie produkują żebyś brał to co on ma. Ale to tylko moje odczucie. Ja kupowałem nową przepływke boscha do dieselka więc nie wiem do końca jak to jest... Jakoś dziwny ten sprzedawca, znawcą nie jestem ale może chińczyki w fabryce boscha dorabiają sobie po godzinach i robią dla innych.

A taka rada jeszcze, nigdy nie ufaj sprzedawcą, nawet zaufany sprzedawca może chcieć cię wydymać bo pilnuje po prostu swojego interesu

Co do sprzedawcy, to ma zaufanie bo to dobry kolega. A do tego bosch-a jak go kupię i oddam swój zepsuty to otrzymam 130zl zwrotu kaski.

PS. Dosłownie przed chwila zadzwonił do mnie sprzedawca i powiedział że są jednak nówki, ale ta cena... ponad 500zl :confused4:

Opublikowano

Ja zakupiłem od któregoś kolego z forum... I drogo mnie to raczej nie wyniosło...

Opublikowano
  • Autor

Ja zakupiłem od któregoś kolego z forum... I drogo mnie to raczej nie wyniosło...

A może przypomnisz sobie od kogo? :notworthy:

Opublikowano

Na 99% to TOM77. a dałem do silnika AFF 1,9 kosztował 280 ziko z obudową.

Opublikowano
  • Autor

Na 99% to TOM77. a dałem do silnika AFF 1,9 kosztował 280 ziko z obudową.

Oj wydaje się że to po regeneracji, bo cena nawet tka sama, jaka w sklepie usłyszałem.

Ale dzięki na pewno kolegi TOM77 zapytam się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.