Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Górne oświetlenie...


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

z góry przepraszam ale nie wiem jak to nazwać...ale jadąc któregoś dnia odleciało mi takie coś zdjcie011g.jpg

z tąd zdjcie010ns.jpg

i nie wiem w jaki sposób mam to z powrotem zamontować wydaje mi sie że to bylo sklejane ponieważ ja sie tym nigdy nie bawiłem.. czy coś pękło bo nie wiem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco podobne jak u mnie. Znaczy przełącznik i jego mocowanie zapewne takie samo. Czyli urwało się ze zgrzewu na gorąco z takiego plastiku. Zamieszczam foto jak to jest przymocowane, najprawdopodobniej druga część wyglądająca tak [ lata sobie gdzieś luźno wraz ze sprężynką (możesz dobrać inną), więc odkręć tą lampkę i przekonaj się co jest w środku a czego niema.

2 warianty naprawy, kropelka (czyt. dobry klej, twardy i dobrze łączący) lub jakiś cieniutki wkręcik

2dbcc3eab571f608m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz odkręcić całej lampki ? To tylko 2 śrubki, odpinasz wtyczki i lampkę masz na wierzchu, wtedy możesz kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko panowie jest taka kwestia ze ta szybka jest sklejona i cala lampka do tapicerki jutro zrobie zdjecie i pokaze strzalkami w ktorym miejscu jest sklejone musial bym kawalek tapicerki odciac a ja mam pechowe rece do machaniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi to, że ktoś tam kleił. Może to po prostu zaczepy mocno trzymają lampkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by nie bylo grudek od kleju jutro spróbuje to zrobic bo teraz mam inne zmartwienie

puka mi cos w kole wzielem go zlewarowalem kolem ruszalem w te i we w te i nic luzow nie ma a puka w nim cos a wczoraj od mechanika odebralem jutro sam musze usiasc :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:16_________________________________________________zrobiłem :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...