Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moduł pod kierownicą


crash

Rekomendowane odpowiedzi

zwracam się z prośbą o poradę. posiadam audi a4 b6 avant, sprawdziłem vagiem jaki moduł kierownicy tam siedzi i okazało się że posiadam

Part No: 8E0 953 549 F

Component: Lenksáulenmodul 0308

Coding: 00012

Shop #: WSC 63351

chciałbym zmienić manetki tak aby można było odblokować FIS do pełnego.

i tu moje zapytanie.

znalazłem takie coś na allegro: http://www.allegro.pl/item1035760657_manetki_przelaczniki_tempomat_audi_a4_b6_czesc.html#gallery

czy da radę to zamontować do mojego autka aby funkcjonowało poprawnie, czy jeszcze coś trzeba by było dokupić i wymienić.

z góry dziękuje za poświęcenie czasu i odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa byś musiał zapytać czy to manetka z Avanta czyli czy ma obsługę tylnej wycieraczki.

Kolejna to manetki zespolone wraz z tempomatem i pod nią widać moduł czyli byś musiał resztę wyciągnąć od siebie taśmę itd ewentualnie wyciągnąć samą manetkę bo tylko ona jest Ci potrzeba a resztę sprzedać. :wink4:

A najlepiej szukać samej manetki jeśli nie potrzebujesz tempomatu będzie znacznie taniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 12:32_________________________________________________Poza tym to nie jest dział do zadawania takich pytań lepiej było to uczynić w temacie o pełnym fisie. :cool1:

Jeśli kupisz tą to montaż całości wiąże się z wymianą obudowy kierownicy (dochodzi dodatkowa manetka tempomatu) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeżeli chcesz tylko odblokować FIS to kup tylko manetkę np. tą http://www.allegro.pl/item1014364090_audi_a4_8e0_przelacznik_wycieraczek_manetka.html

numer manetki pod FIS do AVANTA: 4E0 953 503 C ; 8E0 953 503 C

ale apetyt rośnie w miarę jedzenia - jeżeli chcesz tempomat również w przyszłości dołożyć to zrób to za jednym zamachem

w linku pokazałeś cały komplet (tempomat, FIS) wraz z potzrebnym modułem bo Twój ma końcówkę F (niekompatybilną) zapytaj sprzedającego o manetkę wycieraczek czy jest od kombi czy sedana i jeżeli chce sprzedać to wszystko co jest na zdjęciu to bierz i działaj

wymienisz lub wytniesz obudowę kolumny kierowniczej i będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...