Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów (turbina)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Proszę o analizę logów. Wymieniłem turbinę (pojawił się ten dziwny odgłos "szurania" opisywany w tym poście http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html niestety po wymianie szuranie jest nadal). Po wymianie auto jedzie dopiero od 2000 tyś. Na poprzedniej turbinie nie było takiego problemu czy coś nie tak z turbiną? Logi zrobiłem statyczne, bs, dynamiczny zdążyłem tylko 011 i komp się rozładował.

Logi statyczne:

Grupy: 000,001,003 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12567.html

Grupy: 004,007,013 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12571.html

Grupy: 014,018,023 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12569.html

BS:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12570.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12565.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12566.html

Dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12605.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12597.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12596.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12599.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12603.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12601.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12568.html wczorajszy log

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dario12_12600.html dzisiejszy log

Opublikowano

Dologuj reszte dynamicznych oraz na "dzien dobry" sprawdz przewody podcisnienia(szczelnosc) - przedmuchaj lub wymien na nowe.

Opublikowano
  • Autor

Witam!

Dodałem pozostałe logi dynamiczne. Proszę o sprawdzenie

Opublikowano

sprawdz przewody podcisnienia(szczelnosc) - przedmuchaj lub wymien na nowe.

oraz wymien termostat i wyreguluj kat synchronizacji...

Reszta OK.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za analizę.

Czyli problem z przyspieszeniem do 2000 tys. leży po stronie podciśnienia? Turbina chyba trochę późno reaguje?

Jakie są objawy złego ustawienia kąta synchronizacji? (sprawdza się to w grupie 004 dynamicznie?)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witaj kolego dario12,

przeglądałem Twój post i widzę, że miałeś (bądź nadal masz) ten sam problem ze słabym pompowaniem turbo na niskich obrotach. Powiedz mi czy udało Ci się usunąć usterkę? Jeśli tak powiedz proszę co u Ciebie było powodem tego problemu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

Witaj kolego smartpc

Sprawdziłem przewody podciśnienia - były ok. Nic z tym więcej nie robiłem. Mam wrażenie że po jakimś czasie od wymiany turbiny auto zaczęło jeździć "normalnie". Logów nie robiłem teraz, ale jak znajdę chwilę to może zrobię i porównam z tymi zaraz po wymianie. Przy okazji wymieniłem termostat, ale to nie ma związku z turbo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.