Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kilka pytań o oryginalne audio AUDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Potrzebuję kilka pytań, które znacznie ułatwią mi wymianę mojego oryginalnego kaseciaka na CD.

1. Czy Audi Concert III umożliwia odtwarzanie Pm3 ( na allegro różnie piszą ;/ ) ?

2. Jak wiadomo Concert III jest 2x szerszy od concert II, można jakoś je wsadzić do mojej A4 z 2001r. ? Zmienia się wtedy całą ramkę, bo klima idzie o poziom w dół ?

3. Myślę też nad radiem Pioneer z podświetlaniem oczywiście czerwonym - jeśli ktoś posiada taki zestaw, prosiłbym o jakieś zdjęcia ( najlepiej w dzień i w nocy ) - wtedy będę wiedział czy takie cos też w miarę pasuje :P

4. Jaka jest tam kostka z tyłu w tym kaseciaku ? Jest to chorus II i oczywiście jak chce kupić na allegro jakiś adapter na zwykłe ISO to jest tyle różnych kostek co sprzedawców :(

Myślę, że znajdą się jakieś pomocne odpowiedzi :)

Pozdrawiam wszystkich !

Opublikowano

Witam...

Potrzebuję kilka pytań, które znacznie ułatwią mi wymianę mojego oryginalnego kaseciaka na CD.

1. Czy Audi Concert III umożliwia odtwarzanie Pm3 ( na allegro różnie piszą ;/ ) ?

2. Jak wiadomo Concert III jest 2x szerszy od concert II, można jakoś je wsadzić do mojej A4 z 2001r. ? Zmienia się wtedy całą ramkę, bo klima idzie o poziom w dół ?

3. Myślę też nad radiem Pioneer z podświetlaniem oczywiście czerwonym - jeśli ktoś posiada taki zestaw, prosiłbym o jakieś zdjęcia ( najlepiej w dzień i w nocy ) - wtedy będę wiedział czy takie cos też w miarę pasuje :P

4. Jaka jest tam kostka z tyłu w tym kaseciaku ? Jest to chorus II i oczywiście jak chce kupić na allegro jakiś adapter na zwykłe ISO to jest tyle różnych kostek co sprzedawców :(

Myślę, że znajdą się jakieś pomocne odpowiedzi :)

Pozdrawiam wszystkich !

1. z tego co wiem to tak

2. dokładnie zmieniasz wszystko na 2 din czyli kosz,podcięcie tunelu jeśli masz 1 dinowy i klimatronik

3. ja bym wsadził fabryczne czyli concert 2,3 ,rns,bns

4. w chorusie masz te same kostki co przy concercie 2 do concerta 3 potrzebny adapter iso na iso 2

Opublikowano
  • Autor
2. dokładnie zmieniasz wszystko na 2 din czyli kosz,podcięcie tunelu jeśli masz 1 dinowy i klimatronik

I wtedy klima schodzi poziom nizej, i wtedy niema schowka pod klimą ? A jak to jest rozwiązane jeśli chodzi o kształt - bo przeciez zmniejsza się ku dołowi ?

3. ja bym wsadził fabryczne czyli concert 2,3 ,rns,bns

Navi odpada... Szukałem czegoś do ok. 400zł... A który to concert 3 ? Bo jak go znajduje to jest 2 din ale pisze ze pasuje do A3... O co chodzi ?

Opublikowano

..to bierz bnsa około 400 stówek będzie cie kosztowal a mp3 będziesz miał i navi w zegarach a co do klimatronika to albo kupujesz nowy pod 2 din albo scinasz na wymiar 2 din wtedy już nie ma schowka :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.