Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kilka pytań o oryginalne audio AUDI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Potrzebuję kilka pytań, które znacznie ułatwią mi wymianę mojego oryginalnego kaseciaka na CD.

1. Czy Audi Concert III umożliwia odtwarzanie Pm3 ( na allegro różnie piszą ;/ ) ?

2. Jak wiadomo Concert III jest 2x szerszy od concert II, można jakoś je wsadzić do mojej A4 z 2001r. ? Zmienia się wtedy całą ramkę, bo klima idzie o poziom w dół ?

3. Myślę też nad radiem Pioneer z podświetlaniem oczywiście czerwonym - jeśli ktoś posiada taki zestaw, prosiłbym o jakieś zdjęcia ( najlepiej w dzień i w nocy ) - wtedy będę wiedział czy takie cos też w miarę pasuje :P

4. Jaka jest tam kostka z tyłu w tym kaseciaku ? Jest to chorus II i oczywiście jak chce kupić na allegro jakiś adapter na zwykłe ISO to jest tyle różnych kostek co sprzedawców :(

Myślę, że znajdą się jakieś pomocne odpowiedzi :)

Pozdrawiam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Potrzebuję kilka pytań, które znacznie ułatwią mi wymianę mojego oryginalnego kaseciaka na CD.

1. Czy Audi Concert III umożliwia odtwarzanie Pm3 ( na allegro różnie piszą ;/ ) ?

2. Jak wiadomo Concert III jest 2x szerszy od concert II, można jakoś je wsadzić do mojej A4 z 2001r. ? Zmienia się wtedy całą ramkę, bo klima idzie o poziom w dół ?

3. Myślę też nad radiem Pioneer z podświetlaniem oczywiście czerwonym - jeśli ktoś posiada taki zestaw, prosiłbym o jakieś zdjęcia ( najlepiej w dzień i w nocy ) - wtedy będę wiedział czy takie cos też w miarę pasuje :P

4. Jaka jest tam kostka z tyłu w tym kaseciaku ? Jest to chorus II i oczywiście jak chce kupić na allegro jakiś adapter na zwykłe ISO to jest tyle różnych kostek co sprzedawców :(

Myślę, że znajdą się jakieś pomocne odpowiedzi :)

Pozdrawiam wszystkich !

1. z tego co wiem to tak

2. dokładnie zmieniasz wszystko na 2 din czyli kosz,podcięcie tunelu jeśli masz 1 dinowy i klimatronik

3. ja bym wsadził fabryczne czyli concert 2,3 ,rns,bns

4. w chorusie masz te same kostki co przy concercie 2 do concerta 3 potrzebny adapter iso na iso 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. dokładnie zmieniasz wszystko na 2 din czyli kosz,podcięcie tunelu jeśli masz 1 dinowy i klimatronik

I wtedy klima schodzi poziom nizej, i wtedy niema schowka pod klimą ? A jak to jest rozwiązane jeśli chodzi o kształt - bo przeciez zmniejsza się ku dołowi ?

3. ja bym wsadził fabryczne czyli concert 2,3 ,rns,bns

Navi odpada... Szukałem czegoś do ok. 400zł... A który to concert 3 ? Bo jak go znajduje to jest 2 din ale pisze ze pasuje do A3... O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to bierz bnsa około 400 stówek będzie cie kosztowal a mp3 będziesz miał i navi w zegarach a co do klimatronika to albo kupujesz nowy pod 2 din albo scinasz na wymiar 2 din wtedy już nie ma schowka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...