Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Klima się nie włącza


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

klima mi sie nie zalacza, vag nie pokazuje bledow. Co dokladnie, ktore bloki powinienem sprawdzic vagiem i jakie powinny byc tam wartosci, moze jest za malo czynnika chlodzacego.... ( jestem zielony w temacie wiec preosze o dokladne wskazowki)

Dodam ze chodzi o A4 B tdi AVF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem, ze VAG nie pokazuje bledow układu klimatyzacji - czyli teoretycznie wszystkie czujniki sa ok. Moim zdaniem winnymoze byc za niski poziom ilosci czynnika chlodzacego... tylko jak to sprawdzic, jaki poziom jestwlasciwy? gdzie na vagu jest to pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

econ moge wlaczyc jak i wylaczyc , natomiast nie uruchamia to sprezarki :(... myslcie ludzie, myslcie - co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli vag nic nie pokazuje to podjedz do kogoś od klimy niech rzuci okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie jest to pomocna rada gdyz oczywista, chcialbym sie tylko ukierunkowac i dowiedziec jakie wartosci powinien pokazywac vag, i ktore wartosci pokazuja ze cos jest nie tak ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurce tez mam problem z klimą :( niby wszystko hasało a jak zrobiło sie ciepło okazało sie że nie chłodz:( pojechalem na serwis i okazalo sie ze czynnik jest ok ale sprężarka sie nie załącza:( czy ktoś ma pomysł czy trzeba wymisniać sprężarkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurce tez mam problem z klimą :( niby wszystko hasało a jak zrobiło sie ciepło okazało sie że nie chłodz:( pojechalem na serwis i okazalo sie ze czynnik jest ok ale sprężarka sie nie załącza:( czy ktoś ma pomysł czy trzeba wymisniać sprężarkę??

czytałeś dobrze wątek??

jest wklejony link do innego tematu w którym możesz znaleźć przyczynę

a błędy sprawdziłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRĄD DOCHODZI I BŁEDY SPRAWDZONE:( I BEZ ZMIAN

patrzyłeś tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sprzeglo_zrywne_kompresora_klimatyzacji_zdjecia-t81803.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mialem ten sam problem w moim autku i udalem sie do fachowca okazalo sie ze zerwane sprzegielko na sprezarce (komprsorze) i wtedy wogule nie ruszy albo zbyt malo czynnika chlodzacego.Pozdrawiam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtakim razie jak vagiem sprawdzic ilosc czynnika chlodzacego? czy w ogole sie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...