Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] 1,8 problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z odpaleniem audi rano wstalem odpalilem bylo wszystko ok wsiadam teraz do samochodu rozrusznik kreci ale odpalic nie mozna :( lampka od imobilaizera gasnie paliwo ponad rezerwe zbiornik gazu pelen nie moge ani na paliwie ani w trybie awaryjnym na gazie odpalic :(

Po 2h stwierdzilem ze odepne akumulator odpialem i wpialem po 5 minutach samochod odpalil tylko na biegu jalowym skacza obroty miedzy 300-1200 :( co moglo sie stac czy to wina komputera od gazu czy swiece czy cos innego ?

Opublikowano

Zrobiłeś adaptację przepstnicy po odpięciu aku? Adaptacja

Odpalanie na gazie = zły pomysł.

Opublikowano
  • Autor

> Zrobiłeś adaptację przepstnicy po odpięciu aku? Adaptacja

nie zrobilem bo nie wiem co to nie znam sie kompletnie na samochodach tylko jezdze :(

> Odpalanie na gazie = zły pomysł.

nie chcial odpalic na benzynie to pomyslalem moze wskazowka od paliwa walnieta sprobuje z gazu bo jak montowalem mowili ze awaryjnie moge odpalic ale silnik i tak byl cieply bo ok 1h wczesniej go gasilem

tak czytam ten artykul do ktorego dales mi linka ale nie wiem gdzie jest wtyczk od przepustnicy :(

instalacje gazowa mam na gwarancji wiec lepiej poprostu podjade niech sami zobacza o co chodzi

Opublikowano

Moze to byc przepustnica, albo swiece a moze ktoras cewka padla.

Opublikowano

jedna złota zasada. NIE ODPALAMY NA GAZIE - a już tym bardziej nie próbujemy tego jeśli na benzynie nie chce odpalić.

Gdzie szukać przyczyny usterki?

- świece

- zworek filtra węgla aktywnego

- przeływomierz

- przepustnica

- zawalony katalizator

- za niskie ciśnienie paliwa

- czujnik temperatury

- i wiele innych

Opublikowano
  • Autor

jedna uwaga to taka ze po przekreceniu kluczyka wogle diody od stanu gazu sie nie wlaczyly i przyczyna wydaje mi sie cos zwiazane z gazem po po wylaczeniu akumulatora i podpieciu bylo juz ok calkiem mozliwe ze to komputer od gazu cos szwankuje ale jutro sie dowiem

Opublikowano

jedna uwaga to taka ze po przekreceniu kluczyka wogle diody od stanu gazu sie nie wlaczyly i przyczyna wydaje mi sie cos zwiazane z gazem po po wylaczeniu akumulatora i podpieciu bylo juz ok calkiem mozliwe ze to komputer od gazu cos szwankuje ale jutro sie dowiem

Mialem taki sam przypadek w innym samochodzi niz audi, u mnie poluzowaly sie przewody od bezpiecznika i raz diody swiecily a innym razem nie i nie chcial zapalic az w koncu przepalilo bezpiecznik od instalacji Lpg, moze zacznij od bezpiecznikow.

Opublikowano
moze zacznij od bezpiecznikow.

zacząć to kolega powinien od odczytania błędów, to podstawa.

Opublikowano
moze zacznij od bezpiecznikow.

zacząć to kolega powinien od odczytania błędów, to podstawa.

Tez prawda masz w zupelnosi racje ale, ja tylko sugeruje co to moze byc, bo kiedys mialem taki przypadek.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

bylem o goscia co zakladal mi gaz wyczyscil przepustnice podpial komputer od gazu pod komputer zrobil jakas kalibracje i wszystko wrocilo do normy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.