Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Przekodowanie wskaźnika paliwa FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Może wie ktoś który kanał jest odpowiedzialny za przekodowaniem wskaźnika paliwa z opcji dynamicznej (zależnej od jazdy) na statyczną (tyle ile jest paliwa w baku).

Pozdrawiam

:wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie ma takiej opcji-możesz tylko sprawdzić Vagiem w 17 instument cluster,jest tam kanał i tam sprawdzisz ilość paliwa w baku-przelec po wszystkich i znajdziesz(będzie ilość w litrach) :wink4:

kodowaniem możesz zmienić ilość na 100km,ile mil na galonie ,ile km na litrze,pozostały dystans przy zachowaniu dot stylu jazdy,ale FIS nie pokaże Ci ,ile jest w baku,bo od tego masz wskaznik poziomu paliwa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale fis pokazuje mi ze mam paliwa na 2000 km nie zależnie od ilości paliwa w zbiorniku

Opublikowano

Licznik kodowalismy od nowa.To albo nie to,albo poprostu wysralo sie.

Opublikowano
  • Autor

ale nic nie dało to nie ten kanał

wrosło i nie można tego wyrwać :polew: :polew:

Opublikowano

napisz,co robiliście i gdzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na 16 kanale tak jak byś kodował manetkę do fisa

Opublikowano

jakie kodowanie?[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:02_________________________________________________

na 16 kanale tak jak byś kodował manetkę do fisa

przecierz manetkę kodujesz na 19 :gwizdanie:

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

Tutaj ustawiamy kodowanie wg swojej konfiguracji.

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

Opublikowano
  • Autor

miała być 19 mały błąd

Opublikowano

jaki kodowanie wpisaliście?

Opublikowano
  • Autor

11011

Opublikowano

11011

no dobrze-to nie problem kodowania :mysli:
Opublikowano
  • Autor

licznik był sprawdzony przez elektronika i on stwierdził że trzeba tylko przekodować licznik[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:18_________________________________________________ami się wydaje że inny kanał jest odpowiedzialny za wskazania km do tankowania bo 19 kanał uruchamia chwilowe,średnie spalanie i czas jazdy :mysli:

Opublikowano

licznik był sprawdzony przez elektronika i on stwierdził że trzeba tylko przekodować licznik

wpisując kodowanie-zmienisz konfigurację w wyświetlaniu opcji-środkowa pozycja jest od wskazan FISa dot. spalania,pozostałego dystansu na tym,co w baku etc-w B6 dostępne są tylko dwie opcje,"0" czyli FIS wyswietla wszystko i zmieniasz te opcje na manetce,lub "1" i masz tylko pozostały dystans...coś się zawiesiło...
Opublikowano
  • Autor

jak zresetuje licznik to pokazuje połowę mniej km niż mogę przejechać,podczas jazdy dolicza co 10km do 2000km i się zatrzymuje

Opublikowano

jak zresetuje licznik to pokazuje połowę mniej km niż mogę przejechać,podczas jazdy dolicza co 10km do 2000km i się zatrzymuje

na moje oko to licznik uwalony,ale mogę się mylić-zagadaj do szogun0 :wink4:
Opublikowano
  • Autor

nie ma mocnych na mój problem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

nie ma mocnych na mój problem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

pytałeś szoguna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.