Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klima - Pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.3 tygodnie temu nabilem klime a mialem tez awarie z nia mianowicie przetarly sie weze gumowe ale wszystko mi zrobili sprawdzili szczelnosc i odebralem samochod fajnie to hulalo az przestalo hulac jakies 1,5 tygodnia temu.Problem jest taki ze klima sie zalacza cos tam slychac jakby sie otwieralo ale zaden chlod juz nie leci a po 15-20sek. znowu slychac jakies przelaczanie ale i tez nic nie chlodzi.czy ktos mial podobny problem.Piszcie plis :audi:

Opublikowano

Zdiagnozuj Usterkę VAGiem i opublikuj błędy.

Opublikowano

Witam.3 tygodnie temu nabilem klime a mialem tez awarie z nia mianowicie przetarly sie weze gumowe ale wszystko mi zrobili sprawdzili szczelnosc i odebralem samochod fajnie to hulalo az przestalo hulac jakies 1,5 tygodnia temu.Problem jest taki ze klima sie zalacza cos tam slychac jakby sie otwieralo ale zaden chlod juz nie leci a po 15-20sek. znowu slychac jakies przelaczanie ale i tez nic nie chlodzi.czy ktos mial podobny problem.Piszcie plis :audi:

To ze nabili nie znaczy ze ten czynnik tam jeszcze jest. Jezeli sprawdzali ci szczelnosc automatem na proznic to bardzo prawdopodobne ze ten czynnik zwial, gdyz te urzadzenia nie sa zbyt dokladne. Sprawdz czy sprezarka sie zalacza jak tak to sprawdz weze na podszybiu obok akumulatora (trzeba uszczelke sciagnac i podniesc oslone) zobacz czy gruba rura jest zimna a cienka ciepla, jezeli sa tak jak pisze to problem moze byc z klapkami powietrza ale skoro piszesz ze klima chulala to stawiam na to ze czynnik zwial. Musisz powiedziec na warsztacie zeby sprawdzili szczelnosc azotem na wiekszym cisnieniu. U nas w firmie sprawdzamy na okolo 10 bar. zapytaj tez w warsztacie czy dodali do czynnika kontrast jezeli faktycznie zwial ci gaz, bedzie latwiej znalezc nieszcelnosc.

Opublikowano
  • Autor

Witam.Autko stoi dzis na warsztacie beda sprawdzac czynnikiem.Wczoraj sprawdzali szczelnosc cisnieniem i okazalo sie ze nigdzie nic nie slychac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.Zdam relacje co i jak bylo.

Opublikowano

Witam.Autko stoi dzis na warsztacie beda sprawdzac czynnikiem.Wczoraj sprawdzali szczelnosc cisnieniem i okazalo sie ze nigdzie nic nie slychac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.Zdam relacje co i jak bylo.

Co oni na sluch szczelnosc sprawdzaja :D

Opublikowano
  • Autor

Klima sprawdzona czynnikiem 2-gi raz i okazalo sie ze jest mini mikro dziurka na przewodzie.Juz zrobione wszytsko chula tak jak trzeba.pozdro :thumbup::audi::a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.