Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klima - Pomocy!!


sivy79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.3 tygodnie temu nabilem klime a mialem tez awarie z nia mianowicie przetarly sie weze gumowe ale wszystko mi zrobili sprawdzili szczelnosc i odebralem samochod fajnie to hulalo az przestalo hulac jakies 1,5 tygodnia temu.Problem jest taki ze klima sie zalacza cos tam slychac jakby sie otwieralo ale zaden chlod juz nie leci a po 15-20sek. znowu slychac jakies przelaczanie ale i tez nic nie chlodzi.czy ktos mial podobny problem.Piszcie plis :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.3 tygodnie temu nabilem klime a mialem tez awarie z nia mianowicie przetarly sie weze gumowe ale wszystko mi zrobili sprawdzili szczelnosc i odebralem samochod fajnie to hulalo az przestalo hulac jakies 1,5 tygodnia temu.Problem jest taki ze klima sie zalacza cos tam slychac jakby sie otwieralo ale zaden chlod juz nie leci a po 15-20sek. znowu slychac jakies przelaczanie ale i tez nic nie chlodzi.czy ktos mial podobny problem.Piszcie plis :audi:

To ze nabili nie znaczy ze ten czynnik tam jeszcze jest. Jezeli sprawdzali ci szczelnosc automatem na proznic to bardzo prawdopodobne ze ten czynnik zwial, gdyz te urzadzenia nie sa zbyt dokladne. Sprawdz czy sprezarka sie zalacza jak tak to sprawdz weze na podszybiu obok akumulatora (trzeba uszczelke sciagnac i podniesc oslone) zobacz czy gruba rura jest zimna a cienka ciepla, jezeli sa tak jak pisze to problem moze byc z klapkami powietrza ale skoro piszesz ze klima chulala to stawiam na to ze czynnik zwial. Musisz powiedziec na warsztacie zeby sprawdzili szczelnosc azotem na wiekszym cisnieniu. U nas w firmie sprawdzamy na okolo 10 bar. zapytaj tez w warsztacie czy dodali do czynnika kontrast jezeli faktycznie zwial ci gaz, bedzie latwiej znalezc nieszcelnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Autko stoi dzis na warsztacie beda sprawdzac czynnikiem.Wczoraj sprawdzali szczelnosc cisnieniem i okazalo sie ze nigdzie nic nie slychac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.Zdam relacje co i jak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Autko stoi dzis na warsztacie beda sprawdzac czynnikiem.Wczoraj sprawdzali szczelnosc cisnieniem i okazalo sie ze nigdzie nic nie slychac.Zobaczymy co mi dzis powiedza.Zdam relacje co i jak bylo.

Co oni na sluch szczelnosc sprawdzaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...