Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Obniżenie zawiasu - co oprocz amorow i sprezyn potrzebne???


bartlo79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam....

Kupilem nie do konca chcacy na allegro taki komplet wymontowany z anglika.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=211921473

Czy nada sie to mojego furaka???Czy potrzebuje jeszcze cos do obnizenia zawiasu???Jak widac w Moje A4 - moja niunka stoi dosc wysoko na orginalnym zawiasie- ale czy te 60mm to nie bedzie za nisko latala???Warto sie pakowac wogole w ta zawieche???Czy mocno ja to utwardzi-u nas drogi dosc dziurawe i nie chcialbym zeby mnie po budzie rzucalo w srodku;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie będzie, masz przecież wszystkie elementy w starej zawieszce.

Wygląda to na jakiś przeszczep nowe sprężyny stare amory.

60 mm w dół to nie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sie zastanow -60 mm to faktycznie nie tragedia ale bardzo nisko!!!!poza tym ze na pierwszym garbie zostawisz polowe zawieszenia. dobrze sie zastanow przed montazem. podpadaja mi troszeczke amorki jakby ktos na sile kompletowal ze sprezynami zeby sie nie okazalo ze juz maja dosc.

przemysl tem pomysl dokladnie. ja mam ok -30 na gwincie i zastanawiam sie czy nie podniesc jeszcze wyzej

trzeba bylo kupic sprezyny -20 mm dopasowac do amorkow i tez by ladnie bylo i w miare komfortowo a koszt podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie panowie...kupic kupilem tak do polowy.Licytowalem i koles dal wyzej ode mnie i sie wycofal.Wiec wyslalem rezygnacje ale kolo nie zatwierdzil i w ten sposon nie chcac wygralem.Wiedzialem ze przed transakcja musze sie Was poradzic najpierw.Wyslalem do kolesia maila ze wezme ta zawieche jesli wszystko bedzie w porzadku.Info od kol.kred daje juz do myslenia wiec raczej sie nie zdecyduje bo tez mi sie tak wydawalo ze to bedzie cholernei nisko.No i do tego nie mam mozliwosci sprawdzenia amorow-bo koles jest z drugiego konca polski gdzies za katowicami.Odpuszcze raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze polskie drogi to moim zdaniem jakie kolwiek obniżenie zawiechy jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...