Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KLIMATRONIK PROBLEM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z klimom (KLIMATRONIK) brak zimnego nawiewu wszelkiego typu naprawy wykonuje sam ale klimatytacja nieznam sie zabardzo i niemam sprzentu wiec udalem sie na najpliszy warsztat w celu zrobienia klima serwis zwlaszcza chodzilo mi o sprawdzenie czynniky w uklacie majster stwierdzil ze z klimom wstystko ok tylko jest uszkodzony sterownik czy jakos tak co otwiera doplyw zimnego powietrza(OBECNIE PRZEBYWAM Z GRANICOM) krzyknol 100euro za nowy sterownik i 100euro za wymiane, zamowilem sterownik ale bez roboty, wymontowalem schowek znalazlem 4 sterowniki 2na dole 1 przy dmuchawie 1 jeden od strony kierowcy zaczolem wymieniac po kolei i dalej to samo zalonczalem i wylonczalem klime nawiewy wszystkie dzialajom .Pojechalem do goscia rozebranym autem i pokazalem mu ze sterowniki sa ok nowego niewziol spowrotem czesci elektryczne nie podlegajom zwrotu 100euro w plecy normalne oszustwo zabralem sie i pojechalem wciskal jkies kity .

Z aczole spawdzac sam i wyglonda to tak

3-4 sekundy zimny nawiew i robi sie coraz cieplejszy ,kompresor ,wentylator zalonczajom sie

klimatronik pokazuje 1c 15.7 gdy wlonczam nawiewy 15.5

w 100% nie jestem pewny czy stam czynnika nie jest za maly

prosilbym o rade co moge sprawdzic jeszcze samenu zanim udam sie na inny warsztat

za pomoc dzieki POZDRO :wink:

PS SORY ZA PISMO

poprawiłem tytuł - literówka:)

Opublikowano

powiem ci ze mozesz miec za mało gazu w klimie i trzeba bedzie ja nabic (koszt ok 200zł)

Sam raczej juz nic wiecej nie zrobisz niestety :cry:

POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA

Opublikowano
GRANICOM
niewziol
Z aczole
zalonczajom sie
wyglonda

hugo nie da sie tego pisac jak w wordzie bo to sa koszmarne blędy i az sie to zle czyta :lol:

Opublikowano
  • Autor

witam jeszcze ras przepraszam za bledy

postanowilem dzis jeszcze troche bogrzebac zanim udam sie na warsztat

Wymat,walem silnik od dmuchawy zeby sprawdzic czy cos tam nie wpadlo

Bild214.jpg

wsrodku czysto

Bild205.jpg

zalaczylem klimatyzacje i po minucie nagrzewnica normalnie mrozi sprawdzalem rekom ,zamatowalem silnik spowrotem dalej brak zimnego nawiewu moze jednak cos z tymi sterownikami

Bild211.jpg

Bild212.jpg

po wylaczenu silnika slychac syczenie czyli kompresor pracuje

znalazlem jeden nie podlaczony kabel niewiem od czego jestBild209.jpg

Bild210.jpg

jutro jade na warsztat ale moze ma ktos jakis pomysl,za wszelkie rady dziekuje

POZDRO :lol:

[ Dodano: 2006-07-13, 17:53 ]

witam no nareszcie chlodzik w aucie lekki ubytek gazu i zmiana filtra koszt 70euro

pozdro :grin:

[ Dodano: 2006-07-13, 17:58 ]

aha kabel jest od wylacznika poduszek w schowku kturego nie mam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.