moodyx

1. moodyx

2. moodyx

felgi

no wreszcie alumfelgi założone jezdzi się ok opony cichutko nie miałem okazji jeszcze po testować parę kilometrów ale w przyszłym tygodniu czwartek wybieram się trochę pojezdzić gdzieś 2000km ,alumy nie są orginalne i zaślepki były niezbyt sobie udało mi sie kupic orginał po lekkiej przeróbce pare plastików trzeba było obciąć w środku bo nie chciały wejść ale jest git,fotki nie są zbyt dobre jak bedzie czas to zrobię nowe!
  3. moodyx

felgi

witam felgi już mam dzisiaj odebrałem oponki nie wiem kiedy założę bo jak narazie pogoda do bani trocha sniega u nas a do roboty trzeba jezdzić. Co do opon lekka zmiana miały być dunlop sport max 225-45-17 a będą continental sport contakt2 215-45-17 styknie! pozdro
  4. moodyx

ok biorę 2 do tego opony dunlopa 225-45-17 dziękuje wszystkim pozdro
  5. moodyx

felgi

ok dzieki , znalazłem jeszcze jedne 7,5-17 ET35 ,112 i teraz mam dylemat które wybrać z tych dwóch ceny są dość rozsądne jak na moją kieszeń
  6. moodyx

felgi

witam przymierzam sie do zakupu nowych felg znalazłem takie 7,5 -17 ET47 rozstaw 112 będą pasować do B5 ET trochę za duże
  7. moodyx

komputer

jak sie niedo prubuj kilka razy czasami jest czas limit np.86 min to prubuj dali!
  8. moodyx

komputer

ksiazka z seri sam naprawiam audi a4 od IX 1994 do X 2000 i audi a4 AVANT od I 1996 do IX 2001 jak ktos potrzebuje! http://www.megaupload.com/?d=6IVBA8LZ
  9. moodyx

komputer

witam instrukcja obslugi audi a4 po polsku rok chyba 2000 http://rapidshare.de/files/17085846/Ksi__261___380_ka_serwisowa_Audi_A4.zip.html pozdro
  10. orginalne radio chorus na kasety zmienilem na cd sony ,do chorusa nieda sie nic podlanczyc ale szukam jakiegos orginalu.Przebudowalem trocha system audio wzmacniacz 1000w 4kanalowy po 250w na kanal i subufer 480w glosnik30 cm Mac Audio oczywiscie grubsze kable szukalem miejsca zeby zmacniacz zbytnio nie przeszkadzl zawsze idzie subufer odpiac i zlorzyc siedzenia teras tylko wyciszenie zmiana glosnikow ,kondensator i jeszcze jeden zmacniacz ! Zmienilem rownierz orginalne zawieszenie ,sprerzyny i amortyzatory firmy WAITEC lekka gleba no i fajnie trzyma w zakrentach teraz tylko jakies 17zoll pozdro
  11. super bryka i ta moc silnika miodzo
  12. moodyx

KLIMATRONIK PROBLEM

witam jeszcze ras przepraszam za bledy postanowilem dzis jeszcze troche bogrzebac zanim udam sie na warsztat Wymat,walem silnik od dmuchawy zeby sprawdzic czy cos tam nie wpadlo wsrodku czysto zalaczylem klimatyzacje i po minucie nagrzewnica normalnie mrozi sprawdzalem rekom ,zamatowalem silnik spowrotem dalej brak zimnego nawiewu moze jednak cos z tymi sterownikami po wylaczenu silnika slychac syczenie czyli kompresor pracuje znalazlem jeden nie podlaczony kabel niewiem od czego jest jutro jade na warsztat ale moze ma ktos jakis pomysl,za wszelkie rady dziekuje POZDRO [ Dodano: 2006-07-13, 17:53 ] witam no nareszcie chlodzik w aucie lekki ubytek gazu i zmiana filtra koszt 70euro pozdro [ Dodano: 2006-07-13, 17:58 ] aha kabel jest od wylacznika poduszek w schowku kturego nie mam!
  13. moodyx

KLIMATRONIK PROBLEM

witam mam problem z klimom (KLIMATRONIK) brak zimnego nawiewu wszelkiego typu naprawy wykonuje sam ale klimatytacja nieznam sie zabardzo i niemam sprzentu wiec udalem sie na najpliszy warsztat w celu zrobienia klima serwis zwlaszcza chodzilo mi o sprawdzenie czynniky w uklacie majster stwierdzil ze z klimom wstystko ok tylko jest uszkodzony sterownik czy jakos tak co otwiera doplyw zimnego powietrza(OBECNIE PRZEBYWAM Z GRANICOM) krzyknol 100euro za nowy sterownik i 100euro za wymiane, zamowilem sterownik ale bez roboty, wymontowalem schowek znalazlem 4 sterowniki 2na dole 1 przy dmuchawie 1 jeden od strony kierowcy zaczolem wymieniac po kolei i dalej to samo zalonczalem i wylonczalem klime nawiewy wszystkie dzialajom .Pojechalem do goscia rozebranym autem i pokazalem mu ze sterowniki sa ok nowego niewziol spowrotem czesci elektryczne nie podlegajom zwrotu 100euro w plecy normalne oszustwo zabralem sie i pojechalem wciskal jkies kity . Z aczole spawdzac sam i wyglonda to tak 3-4 sekundy zimny nawiew i robi sie coraz cieplejszy ,kompresor ,wentylator zalonczajom sie klimatronik pokazuje 1c 15.7 gdy wlonczam nawiewy 15.5 w 100% nie jestem pewny czy stam czynnika nie jest za maly prosilbym o rade co moge sprawdzic jeszcze samenu zanim udam sie na inny warsztat za pomoc dzieki POZDRO PS SORY ZA PISMO poprawiłem tytuł - literówka:)
  14. witam od 10 miesiency jestem posiadaczem a4 1.8 125ps rok99 dzis udalo mi sie znalesc to forum i jestem z tego bardzo zadowolny bo mam pare problemow z mim audi wymaga troche zmian np alu felgi 17 jak narazie to jestem zadowolony jeszcze ras witam wszystkich POZDRO ps sory za pismo [ Dodano: 2006-07-10, 18:16 ]