Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b5 1.9tdi 90km ahoj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem w/w audi jest to moje pierwsze auto, od jakiegoś czasu rozgladałem się z pojazdem seat ibiza II stilo 3d myślę że dobrze wybrałem

jeśli macie jakieś pytania piszecie chętnie odpowiem

wyposażenie:

elektryczne 2 szyby lusterka - podgrzewne

kilmatronik

i takie tam

w najbliższym czasie wrzuce jakieś fotki

mam do was kilka pytań:

- mam problem z klimatronikiem zdarza się że nie ma wcale obrazu ani podświetlania, czasem jest obraz w lewej czesci razem z cyferkami a czasem jest tylko podświetlanie, część od sterowania nawiewem nie ma wcale podświetlanie ale widać symbole, czasmai pomaga klepnięcie;0 ale nie zawsze

co stym można zrobić?

czy to normalne że ma 2 różne lusterka zewnętrzne lewe większe prawe male obydwa dzialaja jak nalezy - sterownaie elektryczne

- jakie oponki polecacie jaki profil i szerokość do standardowych stalowych felg (narazie nie stać mnie na nowe) na jaki wydatek mam sie przygotowac?

Opublikowano

witam od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem w/w audi jest to moje pierwsze auto, od jakiegoś czasu rozgladałem się z pojazdem seat ibiza II stilo 3d myślę że dobrze wybrałem

jeśli macie jakieś pytania piszecie chętnie odpowiem

wyposażenie:

elektryczne 2 szyby lusterka - podgrzewne

kilmatronik

i takie tam

w najbliższym czasie wrzuce jakieś fotki

mam do was kilka pytań:

- mam problem z klimatronikiem zdarza się że nie ma wcale obrazu ani podświetlania, czasem jest obraz w lewej czesci razem z cyferkami a czasem jest tylko podświetlanie, część od sterowania nawiewem nie ma wcale podświetlanie ale widać symbole, czasmai pomaga klepnięcie;0 ale nie zawsze

co stym można zrobić?

czy to normalne że ma 2 różne lusterka zewnętrzne lewe większe prawe male obydwa dzialaja jak nalezy - sterownaie elektryczne

- jakie oponki polecacie jaki profil i szerokość do standardowych stalowych felg (narazie nie stać mnie na nowe) na jaki wydatek mam sie przygotowac?

dawaj fotki

Opublikowano

Co do klimatronika to podejrzewam "zimne luty"elektryk poradzi sobie z tym.

A co do lusterek :polew:Zobacz jakie są u innych :polew:

Oponki polecam Continental SportContact 2 wymiary standard to 205/55/R16 ale ja bym proponował R17,Koszt urzywanych takich oponek to 150-200 za sztukę.

http://allegro.pl/item1054148130_4_sztuki_goodyear_excellence_205x55_91w_16_cali.html a tu masz tanio od chlopaka z forum.

Opublikowano

ahoj :polew: :polew: :polew:

coś ci się profil do modelu auta nie zgrywa tu B6 tu B5

90tka dobry motor jak bedziesz dbał będziesz latał sto lat

Opublikowano

jak będziesz gotowy do edytowania tematu to napisz do mnie to otworzę.

-jak masz b6 to nie ten dział

-wstaw fotki

:decayed::tongue4::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.