Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b5 1.9tdi 90km ahoj


mostowiak

Rekomendowane odpowiedzi

witam od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem w/w audi jest to moje pierwsze auto, od jakiegoś czasu rozgladałem się z pojazdem seat ibiza II stilo 3d myślę że dobrze wybrałem

jeśli macie jakieś pytania piszecie chętnie odpowiem

wyposażenie:

elektryczne 2 szyby lusterka - podgrzewne

kilmatronik

i takie tam

w najbliższym czasie wrzuce jakieś fotki

mam do was kilka pytań:

- mam problem z klimatronikiem zdarza się że nie ma wcale obrazu ani podświetlania, czasem jest obraz w lewej czesci razem z cyferkami a czasem jest tylko podświetlanie, część od sterowania nawiewem nie ma wcale podświetlanie ale widać symbole, czasmai pomaga klepnięcie;0 ale nie zawsze

co stym można zrobić?

czy to normalne że ma 2 różne lusterka zewnętrzne lewe większe prawe male obydwa dzialaja jak nalezy - sterownaie elektryczne

- jakie oponki polecacie jaki profil i szerokość do standardowych stalowych felg (narazie nie stać mnie na nowe) na jaki wydatek mam sie przygotowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem w/w audi jest to moje pierwsze auto, od jakiegoś czasu rozgladałem się z pojazdem seat ibiza II stilo 3d myślę że dobrze wybrałem

jeśli macie jakieś pytania piszecie chętnie odpowiem

wyposażenie:

elektryczne 2 szyby lusterka - podgrzewne

kilmatronik

i takie tam

w najbliższym czasie wrzuce jakieś fotki

mam do was kilka pytań:

- mam problem z klimatronikiem zdarza się że nie ma wcale obrazu ani podświetlania, czasem jest obraz w lewej czesci razem z cyferkami a czasem jest tylko podświetlanie, część od sterowania nawiewem nie ma wcale podświetlanie ale widać symbole, czasmai pomaga klepnięcie;0 ale nie zawsze

co stym można zrobić?

czy to normalne że ma 2 różne lusterka zewnętrzne lewe większe prawe male obydwa dzialaja jak nalezy - sterownaie elektryczne

- jakie oponki polecacie jaki profil i szerokość do standardowych stalowych felg (narazie nie stać mnie na nowe) na jaki wydatek mam sie przygotowac?

dawaj fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatronika to podejrzewam "zimne luty"elektryk poradzi sobie z tym.

A co do lusterek :polew:Zobacz jakie są u innych :polew:

Oponki polecam Continental SportContact 2 wymiary standard to 205/55/R16 ale ja bym proponował R17,Koszt urzywanych takich oponek to 150-200 za sztukę.

http://allegro.pl/item1054148130_4_sztuki_goodyear_excellence_205x55_91w_16_cali.html a tu masz tanio od chlopaka z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj :polew: :polew: :polew:

coś ci się profil do modelu auta nie zgrywa tu B6 tu B5

90tka dobry motor jak bedziesz dbał będziesz latał sto lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz gotowy do edytowania tematu to napisz do mnie to otworzę.

-jak masz b6 to nie ten dział

-wstaw fotki

:decayed::tongue4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...