Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Felgi do białej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam

Mam problem z dobraniem felg do B8, szukałem używek orginalnych wzór Rs4 19' ale we wszystkich otwór centrujący nie pasuje do b8(66,6mm). Znalazłem za to repliki i tylko dwa wzory mają z odpowiednim otworem: wzór rs6 i R8 v10. Podoba mi się ten drugi ale nie wiem ocencie...?? Może ktoś kto kupował 19' do b8 podpowie gdzie szukać poza ASO?

http://moto.allegro.pl/item1044573264_19_r8_v10_5x112_audi_vw_germany_nowosc.html

5a23cad5f4633f8b0d42cd4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Mnie bardziej podoba się "przód"... :kox::good:

Opublikowano

Zdecydowanie przód :wink4:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:30_________________________________________________Tylko zamiast takich kombinowanych polerka z czarnym wybrałbym kolor grafitowy jeśli jest dostępny :gwizdanie:

Opublikowano

Felgi R8 odpadają :thumbdown: Jestem tego samego zdania co koledzy. Jak już to RS6 (przód) :)

Opublikowano

przód :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No i zamówione te co na przodzie czyli MAM RS1 mattschwarze + poler, otwór centrujący mają 72mm więc pasują do każdej a4 i do czegoś jeszcze.

Zalecana opona to 225/40/19 lub 235/35/19 tak?? poprawcie jak jest inaczej.

Opublikowano

zdecydwanie przod :good:

Opublikowano
  • Autor

zamówiłem opony 225/40/19 mało znanej firmy która robi tylko takie nietypowe rozmiary, sugerowałem się dobrymi opiniami użytkowników i ceną... padło na vredestein ultrac sessanta, jak założe to opowiem o wrażeniach.

publiccontentpictureklu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

zamówiłem opony 225/40/19 mało znanej firmy która robi tylko takie nietypowe rozmiary, sugerowałem się dobrymi opiniami użytkowników i ceną... padło na vredestein ultrac sessanta, jak założe to opowiem o wrażeniach.

publiccontentpictureklu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ciekawy ten bieżnik... :mysli:
Opublikowano

zamówiłem opony 225/40/19 mało znanej firmy która robi tylko takie nietypowe rozmiary, sugerowałem się dobrymi opiniami użytkowników i ceną... padło na vredestein ultrac sessanta, jak założe to opowiem o wrażeniach.

publiccontentpictureklu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaka cena za sztuke?

Opublikowano

tył kiszka :sick3:

Przód klasa :good:

Opublikowano

zamówiłem opony 225/40/19 mało znanej firmy która robi tylko takie nietypowe rozmiary, sugerowałem się dobrymi opiniami użytkowników i ceną... padło na vredestein ultrac sessanta, jak założe to opowiem o wrażeniach.

publiccontentpictureklu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Mam takie oponki tylko 235/35/19 nie należą do najcichszych za to na mokrym czy suchym są :kox: mi bardziej odpowiadają niż sport maxxy które miałem poprzednio. Ps. moje felgi to ori, wzór RS4 i mają centrowanie 66,6 kupione na allegro z fakturą i gwarancją. Wystarczy chcieć i troszkę poszukać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zamówiłem opony 225/40/19 mało znanej firmy która robi tylko takie nietypowe rozmiary, sugerowałem się dobrymi opiniami użytkowników i ceną... padło na vredestein ultrac sessanta, jak założe to opowiem o wrażeniach.

publiccontentpictureklu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jaka cena za sztuke?

615 zł

Narazie mogę powiedzieć tylko że przyczepność na suchej jest znakomita ale ten chałas :shocked: zimówki nie są głośne...

Do B8 mogę z czystym sumieniem polecić na nasze drogi 19stki z oponą 225 ,rozsądna alternatywa dla 20' :naughty: jak ktoś zna ulice Rudzką w Łodzi to powiem mu że przejechałem po niej komfortowo 50km/h :> wyczyn

Opublikowano

pokaż fotki jak alu leżą na aucie...

Opublikowano

mialem dokladnie takie opony w A8 (255/35/20) ogolnie zadowolony bylem, troszke glosne to fakt, ale tez przy tej szerokosci i takim wzorze bieznika to ponoc trzeba sie z tym liczyc :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.