Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Bagaznik na chromowane relingi (baza + 2 szyny rowerowe)


letallec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam sie nad zakupem, bo musze zaczac wozic rowerki, wiec prosze o jakies porady. A moze ktos ma do sprzedania takie cudo. Przegladalem allegro i prawie juz wiem co chce, ale jeszcze sie waham. Jaki wybrac i na co zwrocic uwage? Jakich nie kupowac, bo szkodza?

Dziekuje za kazda odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu miałem ten sam problem. Ceny systemu nośnego w ASO ... zapomnij.

Wkońcu kupiłem w interpacku coś takiego http://www.interpack.com.pl/index.php?n=product&c=1&p=7

Do B6 występują dwie długości belek nośnych.

Całość składa się osobno z uchwytów do relingów, belek i śrub do mocowania szyn do rowerów lub boxa.

Belki polecam ponieważ kosztowały coś koło 230 PLN i już dawno na siebie zarobiły :rolleyes:

Nie miotałem się po allegro ponieważ u nich na miejscu można sprawdzić jak to wygląda na własnym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tobi9988 za pomoc. Podjade tam w wolnej chwili i jesli twierdzisz ze dobrze sie sprawuja(masz w koncu A4 Avant z 2002 - czyli to samo co ja :>), to tez takie sobie kupie. Nie zalezy mi na wodotryskach, a jedynie chce cos praktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Allegro.

Ja kupiłem i nie pasował.

Inter Pack - dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro szukalem cos w poblizu Warszawy, zeby podjechac. nawet juz bylem w kontakcie z jednym sklepem, ale Inter-Pack jest blizej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...