Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy zakupię takie lampy u nas?


kamil22lodz

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest to że chciałbym jakieś ciemne lampki ... ale widzę że chyba nic z tego nie będzie

więc co chłopoki polecacie

Kup normalne polifty DEPO lub TYC (mogą być używane) przyślij do mnie , ja ci je ogarne na czarno jak na fotkach z moja parówą i odeśle , no chyba ze ci sie takie czarne nie podobają

a czy może mi ktoś podać linki , lub zdjęcia lamp.. nadających się i wyglądających Oki na autku, jakie mógłbym sobie wybrać a jakie nie bo lipa? :decayed:

nie ma ładnych lamp do B5 , takie jak miałeś trącają wiochą , ringi jak sam powiedziałeś odpadają innych nie ma :thumbdown:

moim zdaniem polifty są ładne a zrobione na czarno jeszcze ładniejsze , zwłaszcza do ciemnego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ..a powiedz moskal gdybym miał malować jak to wygląda z rozklejaniem itp.. no i w środku co malujesz? aha i czy chodzi ci o takie lampy? typu

depo http://moto.allegro.pl/item1047826225_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_soczewki_chrome.html

a TYC jak wyglądają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ..a powiedz moskal gdybym miał malować jak to wygląda z rozklejaniem itp.. no i w środku co malujesz? aha i czy chodzi ci o takie lampy? typu

depo http://moto.allegro.pl/item1047826225_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_soczewki_chrome.html

a TYC jak wyglądają?

dokładnie taki tylko akurat w tej aukcji nie podają producenta. TYC to prawie identyko co DEPO , szukałbym tych dwóch producentów , z wyglądu praktycznie niczym sie nie różnią :wink4:

Rozklejasz opalarką , matujesz wszystkie chromy papierem , dajesz podkład i na to czarny mat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...