Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Właśnie zrobiłem moje pierwsze logi i prosiłbym o ich analize. Ogólnie to silnik bierze olej, więc może z tego coś będzie widać

Logi Dynamicze robione na 3 biegu:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13739.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13740.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13741.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13742.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13743.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13744.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13745.html

Logi statyczne:

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13758.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13759.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13760.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13761.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13762.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13763.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13764.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13765.html

Oraz Logi statyczne Basic Settings:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13766.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13767.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13768.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/skibicki.mariusz_13769.html

Z góry dzięki za pomoc[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 00:57_________________________________________________Pozwolę sobie odświeżyć temat, może ktoś pokusi się o analize:)

Opublikowano

Witam

Może jeszcze nie zdążyłeś doczytać że z silników BP niewiele można wyczytać z logów

Poza tym brakuje tu bliku 002 na którym jest czas wtrysku i przepływka.

Albo robiłeś logi na niedogrzanym silniku,albo masz termostat do wymiany.

Sonda pracuje w normie.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.