Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Turbo odcina,prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z moim BLB wyskakują takie błędy i moja prośba do tych, co znają się na rzeczy, o diagnozę :notworthy:

Adres 37: Nawigacja Plik etykiet: Brak

Nr seryjny: 4B0 919 887 E

Komponent: BNS 4.2 H05 BNO 0050

2 - ilość znalezionych błędów. Oto one:

00668 - Napięcie zasilania; zacisk 30

07-00 - Za niski sygnał

65535 - Błąd pamięci sterownika

00-00 - -

16618 - Regulacja ciśnienia doładowania: przekroczona górna granica regulacji

P0234 - 000 - -

Ramka zamrożona:

Obroty silnika: 3738 /min

Moment obrotowy: 226.0 Nm

Prędkość: 87.0 km/h

Obciążenie: 67.8 %

Napięcie: 13.98 V

Bity binarnie: 11000000

Ciśnienie rzecz.: 2101.2 mbar

Ciśnienie rzecz.: 2590.8 mbar

Coś dzieje się z turbiną, auto z dołu tak do 2500obr idzie dobrze a później coś go trzyma tak jak bym na flakach jechał, wreszcie go odcina i koniec jazdy, zgaszę odpalę i dalej w drogę. Ostatnio zauważyłem że turbo głośniej gwiżdże.

Zrobiłem trochę logów nie wiem czy to wystarczy, z góry dzięki za pomoc :hi:

5r8gA.jpg

5rfL0.jpg

5rif9.jpg

JVzM0.jpg

JVTJ9.jpg

Opublikowano

Jest dość spore przeładowanie i dlatego wpada w tryb awaryjny. Chyba zacinają się kierownice, bo na BS widać ze regulacja dziala. IMO Turbo powinno być wyjęte i wyczyszczone. Jaki jest przebieg?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki, w takim razie muszę wyjąć turbo i przeczyścić i zobaczymy czy pomoże, bo auto ma duży przebieg koło 300tys więc może okazać się że turbina po prostu pada :mysli:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 10:55_________________________________________________logi po czyszczeniu turbiny

MUwnJ.jpg

Opublikowano

Pedal byl w podlodze przy robieniu logow?

Opublikowano
  • Autor

Pedal byl w podlodze przy robieniu logow?

jak najbardziej w podłodze, a czemu coś nie tak? bo auto o niebo lepiej ciągnie i co ważne równo
Opublikowano

Pedal byl w podlodze przy robieniu logow?

jak najbardziej w podłodze, a czemu coś nie tak? bo auto o niebo lepiej ciągnie i co ważne równo

nie, nie, zapomnialem ze to BLB.

Opublikowano
  • Autor

Pedal byl w podlodze przy robieniu logow?

jak najbardziej w podłodze, a czemu coś nie tak? bo auto o niebo lepiej ciągnie i co ważne równo

nie, nie, zapomnialem ze to BLB.

czyli co w miarę ok te logi wyszły??
Opublikowano

Zrob 011,010,008 z pedalem w podlodze na 3 biegu...

Opublikowano
  • Autor

Zrob 011,010,008 z pedalem w podlodze na 3 biegu...

postaram się jutro dorobić[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:27_________________________________________________Logi zrobione. Co byś z nich wywróżył??

1XtX9.jpg

1ZMCr.jpg

OP4q9.jpg

Opublikowano

akceptowalnie :)

Opublikowano
  • Autor

akceptowalnie :)

to cieszy dzieki :hi:
Opublikowano

jest ladnie ...

Opublikowano
  • Autor

Fajnie ze jest dobrze, bo sam robiłem czyszczenie turbo :dance:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.