Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Rdza


Gość czarogo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem wczoraj po myciu auta że od strony nadkoli przednich pojawiły się lekkie burchle co jest objawem korozji blachy. Skoro audi daje 12 lat na perforacje w jaki sposób podpiąć to pod reklamację i jak to załatwić. Zaznaczam, że auto jest całe bez robót lakierniczych. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historię auta znam bo po wymianie tylnej szyby po włamaniu panowie z ASO nakreślili mi ją bardzo dokładnie i akurat z przodu jest czysto bez zabaw lakierniczych a auto pochodzi z Niemiec sprowadzone w 2008 roku i dotąd nie było żadnego problemu do dziś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał że coś jednak było gmerane. Dają taką gwarancje bo blacha jest naprawdę przednia. Ja też miałem robiony tył i nawet lakiernik się nie poznał od razu. Ja bym na to stawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w niemczech robią to perfekcyjnie hehe ale może zapomnieli o dobrym zabezpieczeniu. Niech to lakiernik obejrzy i się tym czym prędzej zajmie bo szkoda by było gdyby się pogorszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest na perforacje blachy to znaczy że do póki nie masz dziury wszystko jest ok :shocked:.Raczej na pewno było coś robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej więcej niż niemożliwe,że seryjnie po 5-ciu latach rdza sama z siebie by się pojawiła-niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe żeby ori blacha już rdzewiała to jest poprostu niemożliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech tez auta maluja :kox::cool1:

sprawdz miernikiem lakieru :)

pewnie ze maluja :gwizdanie:

Tyle że w niemczech robią to perfekcyjnie hehe ale może zapomnieli o dobrym zabezpieczeniu. Niehc to lakiernik obejrzy i się tym czym prędzej zajmie bo szkoda by było gdyby się pogorszyło

auta z niemiec przywoza juz nawet do Polski do malowania i pomalowane wioza tam do nich spowrotem!!

A wracjac do tematu to jesli pojawila sie ruda to cos bylo robione na 1000%, no chyba ze masz jakies odbicie w tym miejscu do golej blachy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój szwagier wziął nówkę sztukę hondę z salonu i mu rda wyszła po 3miesiącach

nawet salonowe fury są czasem malowane :confused4:

ale na moje oko autko było malowane-nie musiało być nic poważnego-jkieś otacie czy cuś ale somo z siebie nagle by nie wyszło :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dach nie jest cynkowany :) więc co jak się pojawi bąbel na dachu ? tez obejmuje to gwarancja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie rdza na dachu trzeba zacząć płakać :polew: :polew: :polew: :polew: albo grad albo turlanie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel sprowadził autko z niemiec i wlasnie pokazało mu się coś co wyglada jak purchlaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wskroś Panowie bezsensownym i bardzo poważnym fachowym blacharsko lakierniczym uwagom oczywiście bardzo cennym jest coś takiego, że powyżej 2005 roku każde auto po 3 latach przechodzi przegląd perforacji z racji błędów tzw odpryskom ocynku. Wiem, bo rozmawiałem z ludźmi z ASO i przypadek taki jest można powiedzieć bardzo częsty i co ciekawe, nie obrażając marki ale audi robi coraz gorsze "gówna". Przymierzałem się ostatnio do zakupu A5 ale jak zobaczyłem na części idące na montaż to wielka promocja Valeo. Nawet lampy przednie i wszystko co możliwe to Valeo także auto zbudowane przez księgowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ciąć koszty i zaoszczędzać na czym się da. Znamy już przypadki gdzie technolodzy cieli koszty a teraz nam po drogach złomy jeżdżą.

Nadkola ogólnie są bardzo narażone na takie rzeczy, wiadomo kamienie, sól nie działa w tym przypadku konserwująco ;) a i to element narażony na otarcia. Myślę że dobry lakiernik albo wymiana załatwi tą sprawę do emerytury auta... Teraz części blacharskie chodzą taniej niż usługi lakierników więc trzeba się zastanowić i nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak audi jest cale Valeo...to z czego sklada sie inne marki, jak juz audi jedzie na valeo ? :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie oszukujmy się to już nie jest to samo co było produkowane do 2000 roku. Zrobię te auto i w sumie na drugi rok je sprzedam i chyba pożegnam się z tą marką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...