Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 '98] Dziwny dźwięk na pełnym skręcie


vanzan

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ukochana w skrajnym położeniu kierownicy też mi delikatnie popiskuje do ucha, że ją troszeczkę boli i wtedy przepraszając ją trochę odpuszczam ze skrętem. Ona mi wtedy wybacza i okazując mi swoją miłość wiezie tam, gdzie jej ukochany musi załatwić niezwykle pilne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w koncu przeczytalem ze ktos ma taki problem jak ja ;( mi tez po rozgrzaniu ciezej sie kreci ale nie buczy, czasami na 1 s cos tam slychac ale rzadko :( czyli pompa?? a ile taka wymiana moze kosztowac razem z pompa ?? pozdr

stawiam na maglownice tez to mam po rozgrzaniu plynu kiera ciezko pracuje a pompa cicho pracuje.czeka mnie naprawa maglownicy wlasnie za nie dlugo :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w koncu przeczytalem ze ktos ma taki problem jak ja ;( mi tez po rozgrzaniu ciezej sie kreci ale nie buczy, czasami na 1 s cos tam slychac ale rzadko :( czyli pompa?? a ile taka wymiana moze kosztowac razem z pompa ?? pozdr

stawiam na maglownice tez to mam po rozgrzaniu plynu kiera ciezko pracuje a pompa cicho pracuje.czeka mnie naprawa maglownicy wlasnie za nie dlugo :neutral:

To jest nie mozliwe ;( 2 auto ze wspomaganiem i z wada maglownicy ;( hmm nie moze byc :( Ten model tak ma i juz ;) ja jezdze az nie bede mogl jedna reka krecic :) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az nie bede mogl jedna reka krecic

no ja juz nie moge :cry:

To fatalnie :( jak bedziesz regenerował maglownice to daj znac ile zapłaciłes , bo wiem ze nowa to bardzo droga sprawa ;( no chyba ze wyjdzie co innego to poinformuj :) z góry wielkie dzieki pozdro :) a moze taniej było by na jedna reke przykoksowac ;) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak buczy juz 60 tysięcy przy pełnym skrecie ale nie mam zadnego wycieku wiec narazie tego nie ruszam :razz: kierownica tez kręci sie normalnie czyli leciutko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...