Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] brak mocy??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem że sporo już tu było o mocy ale mimo to mam problem

mam A4 Avant 1.9 tdi 90KM od 3 m-cy i nie czuję mocy

ciężko mi nią wyprzedzać i dociąga ledwie do 120km/h

wcześnie nie miałem :audi: wymieniłem rozrząd oleje filtry ponadto trochę ciężko chodzą biegi

Czy ten silnik jest taki czy coś się dzieje???

Czy czepiać się odrazu wtrysków i turbiny??

proszę o podpowiedź.- DZIęKI

przeczytaj regulamin i zwróć uwagę na 2 punkt, stosuj go proszę

Opublikowano

na mój gust to turbina padła jak tylko do 120km/h ciągnie

Opublikowano

czemu odrazu turbo? moze jezdzi ciagle w trybie awaryjnym? Trzeba logi zrobic

Opublikowano

Jak napisał kolega Murzyn zrób logi zobacz moze jakies błedy wykarze Vag.Ja mysle ze to bedzie przypadek z nieszczelnoscia w dolocie miałem tak samo i po uszczelnieniu i wykasowaniu błędów wszystko wróciło do normy moze oczywiscie jeszcze N75 na emeryturke sobie pojechł na hawaje:))Kierownice odpadaja bo te kurbawki ich nie posiadaja.<chyba ze sie myle ale małe prawdopodobieństwo>i zapomnieł bym jeszcze o przepływce.ale to takie wróżby z fusów.z logów wszystko wyczytasz czyli wkleisz na forum i odpowiedz uzyskasz:)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki. Będę wiedział od czego zacząć :hi:. A ile powinno te moje cudo jechać?

Poza tym 5-tka mi czasami ciężko wchdzi lub wcale - w czym problem?

A tak przy okazji to może ktoś zna dobrego szpeca od disla koło Lublina?

Opublikowano

nie ma za co po to tu jesteśmy:):)to Twoje cudo o ile sie oczywisie nie myle ksiazkowo 182-184 jakos tak a z Ta piatka to sprawdz poduszke pod silnikiem to moze byc przyczyna jsli nie to trzeba zajzec do skrzyni ale prawdopodobnie poduszka Napisz co wyszło z Twojej naprawy i czekamy nadal na logi.

Opublikowano

hej Yaneck jesli szukasz dobrego szpeca to jest taki w majdanie sieniawskim ok 130km od lublina

Opublikowano
  • Autor

Przejżałem w miedzyczasie Forum i wysuwam wniosek że metaliczne cykanie któro niezależnie od tego czy jadę czy nie słyszę to objaw padniętych popychaczy których nie wymieniłem z rozrządem a mam na liczn. 230 tys.

Pyt.:

Czy to też może przyczyniać się do małej mocy silnika. czy może w pierwszym miejscu czepić się ich a później ewentualnie turbinki.

Jutro jadę by fachowe oko rzuciło na moją padaczkę :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.