Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfer

  1. hehehe no to piękne przebiegi ciekawie to widać natomiast na allegro bo ciężko znaleźć jakąś audice np. z 2000 roku która by miała ponad 200tysi przed sprzedażą liczniki trzesą się ze strachu i spadają
  2. serfer odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Mozemy ustawić sie w łikend w Grodzisku to zobaczysz na żywca Ringi mozna odpiac tylko , nie musza sie palić Pali sie tylko soczewka i jest miodnie Zrobie ci fotke wieczorem i wrzuce , zobaczysz jak to wyglada w realu super czekam na foty i już jestem prawie pewien ze będą czarne FK może będzie fajny kontrast do srebrnego koloru
  3. serfer odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    no właśnie się zastanawiam czy ori czy może ją trochę odmłodnieć tymi fk z ringami czarne mnie korcą
  4. serfer odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    koledzy zbiła mi się jedna lampa i mam dylemat jakie kupić bo chce wymienić 2 mam srebrnego avanta co myślicie jak będzie wyglądały takie : http://www.venom24.pl/audi-prod-9901-p-7898.html?osCsid=3c7904fbe4ac0d75a8bd032f8dc6e369 czy lepiej ze srebrnym środkiem do srebrnego koloru ? http://www.venom24.pl/audi-prod-9901-p-7897.html?osCsid=3c7904fbe4ac0d75a8bd032f8dc6e369 czy może kupić identyczne jak miałem ? : http://allegro.pl/item558413398_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html tylko firmy depo bo valeo nigdzie nie mogę namierzyć ? jeszcze myślałem nad sonarami bo tu już są tańsze żaróki h1 ale raczej nie polecacie ? http://allegro.pl/item560831681_audi_a4_99_00_lampy_soczewkowe_ringi_angel_chrom.html http://allegro.pl/item560831674_audi_a4_99_00_lampy_soczewkowe_ringi_angel_czarne.html które brać ? już sam nie wiem z góry dzięki za pomoc
  5. hej byłem na spocie 2 tyg temu dzisiaj przyjedzie też mój kumpel za namową też ma ajm`a da się ktoś namówić żeby nam zrobić logi dynamiczne i zobaczyć co w trawie piszczy ??
  6. no dobra tak się pytam bo zamówiłem części u Tom77 i mam zamiar zaraz tam jechać będę pierwszy raz dużo razy już się wybierałem ale teraz mam mobilizacje
  7. Bo ja kończę Worka nieco później to wszyscy później przyjeżdżają czy tylko ty ?
  8. dlaczego 2h nie jest o 19 ??
  9. śnieżynka nie ma nic do ogrzewanych lusterek śnieżynka pokazuje się poniżej 5 stopni i oznacza tylko tyle że na drodze może być ślisko a lusterka są podgrzewane cały czas po zapłonie
  10. hej ja właśnie wróciłem z http://www.klimacar.pl/ w mysiadle z ursynowa nie masz daleko pełen serwis : przegląd wymiana czynnika chłodzącego wymiana oleju odgrzybianie wymiana filterka dławika wymiana filtra przeciwpyłkowego 350zł
  11. serfer odpowiedział(a) na mkiler temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    piękna oby długo i bezawaryjnie służyła jak na przystało
  12. a ile biorą w Mysiadle http://www.klimacar.pl/ za przegląd czyszczenie i napełnianie wie ktoś może ?
  13. no i jak poprawiłeś coś co naprawiłeś interesuje mnie ten tryb awaryjny
  14. serfer odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    no i prawidłowo ... [jezeli mozna to tak nazwac ] no to mam podobnie jeżeli prawidłowo to jaka jest diagnoza ?
  15. serfer odpowiedział(a) na scholl22 temat w Audi A4 B5
    witam mam ten sam problem samochód wchodzi w tryb awaryjny po zgaszeniu wszystko wraca do normy w miescie mniej wiecej jest dobrze natomiast w trasie ostatnio jechałem na słowacje i była tragedia z 10 razy musiałem sie zatrzymywać i gasić samochód jestem po wymianie rozrządu uszczelniaczy popmpwtryskiwaczy oringi na wał korbowy oraz wałek rozrzadu + czyszczenie turbiny wszystko robione u Rogalotti niestety nie pomogło Rogalotti mówił że turbina może być przeładowana i że kierownice zapieczone no i było czyszczenie jednak niestety to nie to bo problem jest nadal
  16. moja niunia bez włączonego ogrzewania musi przejechać jakieś 8km żeby osiągnęła 90stopni z włączonym ogrzewaniem sporo dłużej no i jak sie włączy ogrzewanie to temperatura spada i tak samo jak sie stoi na postoju. jednak po przejechaniu powyżej 15km jak już jest 90 stopni to potem nawet nie drgnie. termostat wymieniany jakieś 3-4 miechy temu jeszcze zastanawiam sie czy czasami nie wymienić czujnika temperatury ale może ten typ już tak ma i trzeba zakładać ciepłe majtki :P
  17. coś nie działa chyba nie zawsze włączony co ? ja polecam te tutaj można się wyżyć bez czitów no i nie jest łatwo POLECAM : najlepsze polskie serwery Puchatek [4Fun]* - 84.38.95.197:27020 Puchatek [FFA]* - 84.38.95.197:27016 HashJama #1 - h1.wiaderko.com:27015 HashJama #3 - h3.wiaderko.com:27015 Club-Nation GGDM - 212.14.38.241:27015 Club-Nation TP - 212.14.38.248:27015 Ulica sportowa - 85.114.129.210:27020 Hotfrag - 62.141.42.86:27088 eXtreme Fight - 83.238.44.5:27065 Inny Wymiar [TP] - 62.133.128.22:27017 Inny Wymiar [FFA] - 62.133.128.22:27015 Inny Wymiar [WAR3] - 62.133.128.22:27026 Poland NoSteam - server.nosteam.pl:27017 BomBSiDe (dj) - 77.79.210.73:27093 FreeFrag - 193.33.34.13:27032
  18. no właśnie
  19. http://www.sxe-injected.com.ar/
  20. ja gram ostro na non steam tutaj link jak by ktoś chciał pobrać http://www.forum.wiaderko.com/topics2/download-counter-strike-vt1848.htm fajnie by było pograć z wami dajcie znać jak coś stworzycie jakiś serwer pozdrawiam
  21. grudzień fajny http://motoryzacja.interia.pl/galerie/imprezy/kalendarz-miss-tuning-2008/zdjecie/duze,542917,12,40
  22. woooow dokładnie to ono jest piękne chce takie : jak by ktoś posiadał fote tego w dużej rozdzielczości to poproszę rewelka to wygląda
  23. nie no b7 takie białe z czarnym dachem tak samo jak są malowane mini morisy widocznie audi teraz tez tak maluje fury albo na zamówienie tak jest
  24. Ostatnio widziałem w Wawie super audi A4 avant najnowszy model białe z czarnym dachem po prostu dzieło sztuki jak byście mieli może fotki coś w tym stylu w dużej rozdzielczości to byłbym wdzięczny ostatnio też widziałem czerwone z czarnym dachem super to wygląda
  25. nie no jasne jak będę robił to tylko u Rogala tylko zafascynowała mnie ta cena mała i niby profesjonalnie opisane ciekawe jak z rezultatami pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.