Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zarazic moja Niunke viruskiem tylko zastanawaim sie gdzie czy w CompSport czy Masters tuning w katowicach??? Co o tym sadzicie,co lepsze mile widziene wykresy od tych tunerów jak ktos robil...Powiem ze oba sa w tej samej cenie....Moc proponawana to ok 145km 350Nm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - dobre dobre. Szkoda ze juz mnie nie dotyczy - mogles pytac 2 tyg temu :polew: Spytaj jaki wg nich jest bezpieczny max :kox: no i moze jeszcze co jest blokada dla tego maxa (pewnie PD'ki i turbo), wiec dopytaj ile bezpiecznie wytrzyma sama motorownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy to elita jesli chodzi o chipsy. Utarlo sie ze Aligator robi lepiej VP a CS lepiej PD wychodzi ale ostatni przyklad guluwroca gdzie 277KM z PD Ali wycisnal zamyka sprawe niedowiarkom. Jedz tam gdzie masz blizej i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wiec bedzie CompSport tam mam najblizej..dzieki za infoo.Zapytam o motorownie..Na seryjnych gratach max to 150 tu turbo nie puszcza tak mi powiedziano i ok 360Nm ja tak zrobie, a na wiosne bedzie turbo od AWX-a...i co bedzie to bedzie..powinno byc cudnie :dance: sam chip bedzie super :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki wiec bedzie CompSport tam mam najblizej..dzieki za infoo.Zapytam o motorownie..Na seryjnych gratach max to 150 tu turbo nie puszcza tak mi powiedziano i ok 360Nm ja tak zrobie, a na wiosne bedzie turbo od AWX-a...i co bedzie to bedzie..powinno byc cudnie :dance: sam chip bedzie super :dance:

no moze, bo u mnie ok 157/380 turbulum nie wytrzymalo za dlugo[br]Dopisany: 01 Październik 2007, 15:09 _________________________________________________6fbb07d1a9211773m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak powiedziano mi w MT...We srode rozrzad,Potem jak najszybciej FMIC i chip..

Ps:Murzynku mam pytanko masz moze niepotrzebne rury od IC z pistacji??? Bo poszukuje owych lub innych to montarzu FMIC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo daj znać jak ci poszło ile wyciągną z twojego ajm może i ja sie skusze :)

ile masz przejechane i ile ci pali furka jeżeli można spytac?

ile to kosztuje w twoich okolicach ?

znalazłem na allegro takiego cwaniaczka z Wrocławia

http://allegro.pl/item250066722_chip_tuning_vw_1_9tdi_115km_ajm_atj_z_hamownia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pali ok 7L ale nie jezdze bardzo spokojnie :naughty: Przejechane mam 160tys.Zapytanie o kwote poszlo na PW.Ja na twoim miejscu bym nie robil u nikogo niedoswiadczonego Polecam Ci Rogalottiego z Wawy ja bym sie sam do niego chetnie wybral ale mam daleko wiec pojade do CS-CompSport...A wyjdzie z tego ok 145km 350Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S

znalazłem na allegro takiego cwaniaczka z Wrocławia

http://allegro.pl/item250066722_chip_tuning_vw_1_9tdi_115km_ajm_atj_z_hamownia.html

Cena rewelacyjna. Jesli rzeczywiscie tak robia jak pisza to naprawde rzecz godna uwagi. Jednak z doswiadczenia wiem ze za 600zl to kupisz zapewnienia a nie rezultat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam program. Autko kupiłem ze względu na korki w Warszawie, koszty paliwa na dojazdy do pracy i do wygodnego podróżowania. No i chcę mieć drugi samochód, który będzie zawsze gotowy do jazdy. Do modzenia mam w garażu Eclipse'a ;]

Dobre wyjscie moj AJM tez jest do jazdy cywilnej do modzenia mam Opla Ascone 1984 r. :polew: :polew: zart Tato by mi nie dal jej modzic :kox:[br]Dopisany: Październik 04, 2007, 09:50:41 _________________________________________________No i sie stalo chip bedzie po zimie :confused4: ;( jak bedzie nowe sprzeglo bo to juz kaput....... :rant:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego odebrałem. Wyszło +20 koni i +30kilka Nm. Tylko patrząc po innych AJM, to moja seria wyszła słabiutko - 110 koni/257Nm... Ciekawe czemu... Anyway - autko fajnie się zbiera :) Dymu nie widać. Właśnie będę jechał na stację zatankować i zobaczyć ile wyszło spalanie - 547km na zbiorniku to chyba raczej mało... Z tego 150km spokojniej trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...