Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

A czy zrobili Ci logi i sprawdzili autko przed chipem??? Bo seria marna i to spalanie.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cyberluk , coś napewno masz z autkiem nie tak , bo AJM nie trzymajacy serii to lipa i spalanie jak w PB. Co za firma że chipuje chore auto-dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego porób logi dynamiczne i wrzuć na forum to dla dobra Twojego autka, AJM dłubnięty na 130ps to śmiechy nie chip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa seria to tak 145km 350Nm tyle wytrzymuje seryjna sprezarka..Mialem robic teraz ale...juz pisalem czemu nie bedzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan wyrazaj sie precyzyjniej.... :P zdrowe auto po chipie to na luzie te parametry.... ale napewno nie w serii :bicz3:

To nie w seri 145 350 tylko chipem :naughty: E taka seria to by bylo cos :polew: a ja niezrobie teraz bo sprzeglo sprawdzane bylo i jest chude jak moj portfel bo tyle nie mam na chip+sprzeglo narazie.. :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jutro będziemy myśleć. Zatankowałem do pełna i wyszło dokładnie 9.25 / 100. Komp wyliczył 9.1. Na trasie jak leciałem Lublin-Wawa średnie według kompa 5.1-5.2 jadąc pomiędzy 90-120. Co ciekawe - na nowym zbiorniku miałem 20km, jak podjechałem do MC. Stałem może z 5-7 minut. Średnie według kompa wzrosło z 8.1 do 8.4 ;) Tak wiem, komp się myli, ale u mnie wynik z poprzedniego zbiornika wyszedł w miarę OK. Autko nie dymi, zbiera się jak głupie. Zastanawia mnie jeszcze jedno - według dwóch innych liczników, trasa z pracy do domu to 27km. Dzisiaj mi wyszło 21km... Gdzie się podziało 6km?

PS. Auto przed chipem i przed zakupem było w serwisie Audi na oględzinach. Męczyli go 1.5 godziny i nie znaleźli nic specjalnego.

PS2. Mam automat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftomat czy nie serie powinno trzymac cos jest nie tak zrob logi dynamiczne tak jak koledzy radza....Orientuje sie ktos gdzie mozna znalesc ceny w pln sprzegla sachs race....do AJM...sory za OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja się znam na VAG'ach ;) Daj mi Mitsu, to ci z kompem zrobię wszystko, a tutaj... Ten samochód miał jeździć. Chłopaki w serwisie jako usterkę napisali pocący się zawór EGR. Może to z nim coś jest nie tak? Np się nie otwiera na wolnych? Albo za dużo się otwiera? Nie wiem, oddam auto, niech szukają, jak nie VTG, to do serwisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord ;) Na nowym zbiorniku 50km przejechane i 11/100 ;)

Może ci ciś FIS "fiksuje"? Były takie przypadki na forum.

FIS? Hm, strzałka z wskaźnika paliwa wędruje sobie dość raźnie, to nie tylko średnia wyliczona. Kto jest w okolicach Puławskiej-Poleczki, żeby się podpiąć i zobaczyć logi ;) Jak mi coś nie gra, to chory jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...