Treść opublikowana przez serfer
-
[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??
ooo daj znać jak ci poszło ile wyciągną z twojego ajm może i ja sie skusze ile masz przejechane i ile ci pali furka jeżeli można spytac? ile to kosztuje w twoich okolicach ? znalazłem na allegro takiego cwaniaczka z Wrocławia http://allegro.pl/item250066722_chip_tuning_vw_1_9tdi_115km_ajm_atj_z_hamownia.html
-
czerwone "i" w TDI a moc silnika...
ja mam ajm 115 koni i mam I czerwone tylko na klapie i na pokrywie silnika więc tym: - TDI - 90KM - TDI - 110KM - TDI - 115KM bym się nie sugerował
-
[B5 1Z] brak mocy??
na mój gust to turbina padła jak tylko do 120km/h ciągnie
-
[B5 AJM] czy za duzo pali??
mi w trasie ajm spalil 5,7 warszawa mazury warszawa i wolno nie jechałem bo policja tez nie byla zadowolona :bicz3: wiec albo cos masz nie tak albo masakra ten automat
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
5,7l/100km trasa warszawa mazury warszawa czasami i po 180km/h jechałem ale tak mniej więcej ponad 100km/h
-
[B5] uchwyt na telefon (gdzie zamontowac?)
ja mam coś takiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13007.0.html
-
[ALL 1.9TDI] Najniższe spalanie - test
no no no wypraszam sobie to że nie mam nogi oka nerki i kawałka płuca to nie znaczy że jestem inwalidą a lansowanie 50 czy 70km/h nie uważam za grzech, jak bym przeleciał 130km/h przez mazurskie wioski to pewnie bym nic nie zauważył nawet miejsca do którego jechałem :> no ja też czytając te posty się strasznie zastanawiam jak to możliwe że samochód tak mało pali ale ja jak jadę w trasę i jest kawałek ładnej prostej to sam nie wiem kiedy wskazówka idzię na drugą połowę prędkościomierza
-
[B5 AJM] czy za duzo pali??
no właśnie się zdziwiłem ze ci tak pali ja mam takiego samego przebieg mam troche ponad 200tysi i pali mi 6,66 w manualu po warszawie i czytając posty innych jak im pali samochód po 4-5 l to byłem troche zdziwiony więc Tobie to już w ogóle się nie dziwie trochę czytałem ze automaty więcej palą ale nie myślałem że aż tyle pozdrawiam
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
o kurcze 8.2 to dużo jak na średnie spalanie mi sie nie udało do tylu dojść a jeżdze po warszawie raczej dynamicznie i wychodzi mi 6,6
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
Spalanie miało być podawane dla cyklu mieszanego, więc 5.0 jest oczywiście lekką przesadą (to średnia raczej dla jazdy na trasie), ale 7.0 to wynik jak przy jeździe jedynie po mieście i to w godzinach szczytu, a jeśli takie masz spalanie w cyklu mieszanym, to coś nie jest dobrze z Twoim mi tam pali zawsze 6,6 czy w trasie czy w mieście, sie zastanawiam czy mam cos nie tak ale raczej nie to pewnie zalezy od stylu jazdy nawet jak sobie powiem ze teraz bede jechał powoli to mi nie wychodzi jak wsiadam to ten samochód tak fajnie przyspiesza i nie da sie jechac 50km/h bo to przecież można usnąć z nudów i spowodować wypadek
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
oooo :oklaski: za wyliczenia no no to mój pali powyżej średniej 6,66
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
super fura pozazdrościć
-
radyjko multimedialne
no ja jak bym kupował to też tylko alpine
-
radyjko multimedialne
ale ja napisałem w pierwszym poście że : jest tego sporo na allegro http://www.allegro.pl/search.php?string=bluetooth&category=20178&country=1 a tak wyglada w srodku samochodu to badziewie
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
czepiasz sie jak byś miał z 5 lat a to co pokazuje komputer przez ułamek sekundy i tak nie jest jakoś istotne a raczej ciekawostka no chyba ze ty jeździsz cały czas na 1 biegu i to sprawia ci frajdę octavia a a8 przeciez ja tego nie porównuje tylko przedstawiam jakieś tam wyniki z własnego doświadczenia a ty byś przestał być upierdliwy raczej na odwrót octavii daleko do a8
-
radyjko multimedialne
no na pewno kusi, trzeba zabierać ze sobą
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
jak były dni audi to przejechałem sie a8 4.2 tam pokazwyało 56litrów na jedynce normalka
-
radyjko multimedialne
a co tam wyswietlacz i tak jest kolorowy to sie nie zmieni a tam pewnie są ze 4 diody niebieskie mozna przelutowac na czerwone :P a strach no fakt ale ludzie jeżdżą z droższymi radiami to jak na swoje mozliwosci nie jest drogie ciekawe jak to gra
-
Kod radia naklejony na radio ?
wizyta w serwisie rtf/agd albo do ASO może przypadkiem trafisz na miłego pana co ci poda kod za darmo czasami sie tak zdarza ale przeważnie są nie mili chcą pieniedzy czego nie powinni robić no ale cóż polska żadne kalkulatory nie generują kodu do audi niestety
-
radyjko multimedialne
co myślicie o takim radyjku trochę nie pasuje do naszego czerwonego koloru ale za to ile ma możliwości ciekawe do ilu cena dojdzie w szwajcarii takie znalazłem na nasze jakieś 1200zł http://www.allegro.pl/item214614407_multimedialne_radio_dvd_divx_lcd_4_bluetooth.html ps. ja nie kupuje bo i tak słucham tylko radia i mam ori na kasety ale fajna zabawka z tego
-
[B6 AWX] wskazania komputera a rzeczywistosc!!!
ja nie mam fis`a wiec mi nic nie pokazuje ale ojciec ma octavie 1,9 tdi z 2000 roku i mu pokazuje średnie i chwilowe l/h na postoju 0,6l/h a na jedynce jak sie rusza to do 38l/100km dochodzi
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
6,66
-
[B5 AJM] Czas na moją niunie.
dzięki dzięki też mi się podoba :) :dance:
-
Kod radia naklejony na radio ?
ja tez mam taka naklejke z tyłu radia i to nie jest kod nie ma również zadnego kalkulatora który do radia audi odczytuje kod z numeru seryjnego trzeba pojechac do serwisu rtv/agd tam odczytuj kod z oprogramowania koszt 40zł
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
super extra