Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czas na moją niunie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 B5 AJM kombi rok 2000

audi%201%20.jpg

audi%202.jpg audi%203.jpg

audi%204.jpg audi%205.jpg audi%206.jpg

audi%207.jpg audi%208.jpg audi%209.jpg audi%2010.jpg

Opublikowano

Ładny srebrny avancik :a4fan:

Opublikowano

Bardzo ladna seria. :afro: Planujesz moze jakies zmiany? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ladna seria. :afro: Planujesz moze jakies zmiany? :rolleyes:

:) zmiany były felgi ze stalówek na alu i sprzęgło komplet :)

co sprawiło że jestem spłukany a co proponujecie ?

może gleba ...

Opublikowano

a co proponujecie ?

może gleba ...

Lekka gleba poprawi wygląd

Opublikowano

Hehe no wlasnie ja bym zmienil felgi na wieksze.. Ale skoro niedawno kupiles to nie ma to sensu.. Dodatkowo bym wymalowal dokladki pod kolor nadwozia, jak juz wieksze felgi to gleba. Sciema tez by robila robote.. :rolleyes: Skoro masz AJM to jeszcze pomyslalbym o jakims wirusie.. :rolleyes:

PS.

Co to za dziwna antene masz na tylniej bocznej szybie? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no co do felg to kupiłem 16 cali gdyż mam sporo takich opon w dobrym stanie na 17 czy 18 na pewno by lepiej wyglądała ale by się straciło na komforcie jazdy

a co do wirusa no na razie brak kasy :(

na szybie do telefonu ( raczej ) :)

Opublikowano

ładna ładna

Opublikowano

fajniutka ;)

Opublikowano

może sie powtarzam ale gleba musi być nawet lekka :bicz2: no szkoda że nie kupiłeś jednak tych przynajmniej 17 ;(

Opublikowano
  • Autor

jest gdzieś na forum taki avant srebrny jak mój z przyciemnionymi szybkami ?

Opublikowano

mam słabość do avantów, nie jest co prawda czarny, ale srebny też daje radę :a4fan:

Opublikowano

jest gdzieś na forum taki avant srebrny jak mój z przyciemnionymi szybkami ?

Poszukaj tematu kolegi TTom3k

Opublikowano

Super Avancik :a4fan:

Opublikowano

Avant, klekocik, srebrny, itd. itd. ideał :thumbup: A to dlatego że też śmigam srebrnym avancikiem, troszkę starszym, ale też jest oki :dance: Ładna maszyna, ale alu, mogłeś troszkę inne kupić, znaczy inny wzór, bo 16'' mogą być, sam śmigam na 16 i jest oki. Link do mojego sreberka masz niżej, jeśli chcesz zobaczyć :cool: Szkoda, że nie masz ori lekkiej gleby tak jak u mnie, fajnie to nawet wygląda... A jest to mały kompromis między mocną glebą, a brakiem obniżonego zawiasu. Pozdrawiam!

Opublikowano

Nie ma nic piekniejszego niz :a4fan: avant. Welurek taki jak u mnie. Ladna zadbana niunia.

Opublikowano

Bardzo ładna ta twoja :a4fan::thumbup:

Opublikowano

Fajniutka. Widać,że zadbana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.